41 (edytowany przez Klaudija 2010-03-07 20:58:19)

Odp: Problemy z brzęczeniem

zygmen-->   http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/f … 09&p=1   ależ Wam się szukać nie chce, no ależ się nie chce, a Pan mówi: Szukajcie a znajdziecie. To wcale nie jest śmieszne,  to świadczy o Was, co świadczy.

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

42

Odp: Problemy z brzęczeniem

Dzięki za pomoc smile

http://www.youtube.com/user/Brtk93
Fender American Standard Stratocaster

Odp: Problemy z brzęczeniem

hej, błagam o pomoc!! mam taki sam poblem, ale ja wiem czemu brzeczy:( no wiec chodzi o to, ze mam male ręce i nieprzystosowane do gitary, tylko raczej do fortepianu(na fortepianie gram juz 6  lat) i nie mam siły żeby dociasnac np. E-dur i po 5 minutach grania mam dziury w palcach, tylo blagam nie piszcie takich komentarzy typu"to nie graj na gitarze" bo bardzo chce i dopiero zaczynam sie uczyc, wiec mnie nie zniechecajcie, bo wiem, ze jak sie chce to mozna, tylko z pomoca przyjaciol, wiec jak?? macie jakies spooby na dziury w rekach?? aha, mam klasyka po jakiejs znajomej ojczyma i zabieram sie do kupna akustycznej. w ogole nic jeszcez nie wiem o gitarach, tzn podstawy oczywiscie, ze tak, ale to jednak malo.

44

Odp: Problemy z brzęczeniem

Dziury w palcach? ;> Mniemam że chodzi o odciski, ale to w końcu przejdzie ;p tylko ćwicz regularnie ;] ( i masz błąd w nicku ;p )

Ibanez GRG 170DX + Laney LX35

Odp: Problemy z brzęczeniem

wiem, ale ten błąd jest sentymentalny, ale Ci sie wytumacze:) zawsze myslalm, ze pisze sie HANDRIX i to przez niego zachcialo mi sie z ta gitara sie zaprzyjaznic, wiec zeby mi sie nie znudzila, postanowilam nic nie zmieniac:) ale dzieki za rady:) a po dluzszym cwiczeniu przejdzie?? bo aktualnie ciezko mi sie pisze na klawiaturze:)

46

Odp: Problemy z brzęczeniem

Jak dopiero zaczynasz grę, to twoję palce jeszcze nie są przyzwyczajone. Z czasem stwardnieją Ci opuszki palców i będzie Ci łatwiej, nie bedzie wcale boleć wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

47

Odp: Problemy z brzęczeniem

Najpierw opuszki bolą, potem przestają boleć, ale tworzą się niezbyt ładne "skorupki", aż w końcu opuszki nie bolą, ale wyglądają normalnie smile