Temat: Dżem Detox

Jako że jestem nowy big_smile to sie przywitam ...   Ave tongue

przechodząc do tematu czy może mi ktoś wyjaśnić jak zagrać detox
chwyty to głownie E A G F lecz nie mogę złapać rytmu jak to zagrać

z góry dzięki za pomoc smile

2

Odp: Dżem Detox

Przysłuchaj się piosence...Pooglądaj Covery to ci coś wpadine...

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

3

Odp: Dżem Detox

jedyne co udało mi się wyłapać to dźwięki basu tongue a ja to chce na akustyk :PP
jedynie co mi się udało przybliżyć się do tego to po każdym uderzeniu tłumić struny ale nie jestem pewien czy to dobry sposób hmm

4

Odp: Dżem Detox

Ehh Sylwester nie ma co dawac rad ktorych.. nie ma tongue dobra nie chcialo mi sie pisac ale juz napisze najprostsze bicie jakie tam jest z gory sry ze takie ebdzie to bicie ale nie mam za duzo czasu ( najlepiej z reszta byloby pokazac na filmiku ale z racji braku takowego napisze sztywno jak to leci moze nie klucac sie z oryginalem)

Bijesz z wieksza tolerancja na basy a 2 ostatnie wioliny praktycznie mozesz omijac
Na poczatku graj caly czas E dopiero jakos pozniej graj tymi akordami co tam wypisales

dol dol gora dol gora dol gora dol gora dol gora dol dol itp
Przy kazdym takim biciu znaczy np. po biciu w gore tlum strune wewnetrzna strona dloni zeby nie tracic na szybkosci. Powinno byc ok mam nadzieje ze pomoglem ;] Powodzenia w grze.

5

Odp: Dżem Detox

Dzięki Pearl pomogło i to BAAAARDZO big_smile w końcu coś zaczęło brzmieć jak Detox big_smile