Temat: Solówki

Polecicie jakieś ciekawe solówki? Takie dla średnio-zaawansowanych? Mogą być takie z tappingiem oburęcznym (ale nie eruption bo to za trudne smile ) albo ze sweapem.

2

Odp: Solówki

wish you were here - Pink Floyd - kazdy to znawietnasolowka na poczatku i praktycznie kazdy da sobie rade.
Layla - Eric  Clapton ambitna solowka, wedlug wielu jego najlepsza, tylko musisz znalesc koncert jak gra na elektryku, raczej nie bedzie to trudne ^^ na razie chyba Ci styka wink powodzenia w grze.

3

Odp: Solówki

Comfortably Numb zespołu Pink Floyd (solo końcowe) wink

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

4

Odp: Solówki

To ja z moich klimatow, Highway to Hell nie trudne,

Angus Young The Best

5

Odp: Solówki

Bardzo łatwa jest solówka Californication (Red Hot Chili Peppers), może nie taka ciekawa, ale na pewno każdy ją zagra smile

6

Odp: Solówki

Świetny wątek!
Californication nawet kiedyś nagrywałem razem z oryginałem... fajna zabawa.

"Nie ma nic piękniejszego niż gitara."
                           Fryderyk Chopin
no chyba, że to dwie gitary...

7

Odp: Solówki

Californication i Highway to Hell to są łatwe solówki. Nie uważam się za jakiegoś "wszystko zagram" ale prosiłbym o propozycje solówek które były by dla mnie wyzwaniem. Takie na których bym ćwiczył tapping, sweap i inne wymyślne techniki smile Ale i tak dzięki

8

Odp: Solówki

andee mc kee

9

Odp: Solówki

A coś z Satrianiego, Malmsteena? Mam namyśli bardziej "elektryczną muzykę' mimo że McKee wymiata

10 (edytowany przez lis1994 2009-08-20 13:53:41)

Odp: Solówki

[video]http://www.youtube.com/watch?v=hdDHXxRW … r_embedded[/video]  tego się naucz big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

11

Odp: Solówki

Spróbuje smile Tylko że nie mam Les Paula więc brzmienie będzie inne smile

12

Odp: Solówki

odświeżę temat - może komuś się przyda wink

[video]http://www.youtube.com/watch?v=JfFeWKVS … re=channel[/video]

"Nie ma nic piękniejszego niż gitara."
                           Fryderyk Chopin
no chyba, że to dwie gitary...

13

Odp: Solówki

? O co kaman w tym filmiku ?

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

14

Odp: Solówki

w filmiku masz linki jak na niego klikniesz odsyła cie do innego filmiku gdzie masz instrukcję jak zagrać dane solo ;]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

15

Odp: Solówki

Pierwsze solo z master of puppets