Temat: 35-lecie firmy Warwick i 70-lecie firmy Framus

Kolejną nieziemską imprezą w głównej siedzibie firmy Framus & Warwick będzie Bass Camp Reunion – ponowne spotkanie uczestników poprzednich imprez Bass Camp oraz sporej części wyjątkowych osobistości, których muzyczna droga przeszła przez tę markę. Podobnie jak w poprzednich latach, na początku września odbędzie się plenerowy, bardzo spektakularny i mocno metalowy festiwal Reeveland (zagra m.in Sodom, Moonspell i Rex Brown - basista zespołu Pantera).
Muzyczne ikony ponownie zaszczycą swoją obecnością małe miasteczko w wschodnich Niemczech oraz sceny w klubie Framus & Warwick Music Hall i na sali koncertowej.
Wieczorną galę z okazji 35-lecia zwieńczy koncert zespołu Phil X and the Drills. Każdemu gitarowemu i basowemu entuzjaście życzymy aby odwiedził to malownicze miejsce podczas imprezy na taką skalę. Przedsięwzięcie to całkiem spora, acz ponad miarę satysfakcjonująca i niezapomniana, muzyczna inwestycja.

http://imgur.com/XZ34yWe.jpeg


A tak działo się w zeszłym roku...

https://www.youtube.com/watch?v=JBmwMcor-_w


https://youtu.be/-BovlpGYAkY

2

Odp: 35-lecie firmy Warwick i 70-lecie firmy Framus

Dzieki za wiesci smile Juz zabieram sie za ogladanie.

3

Odp: 35-lecie firmy Warwick i 70-lecie firmy Framus

Cala przyjemność po naszej stronie smile

4 (edytowany przez warwickframus 2017-09-06 13:02:51)

Odp: 35-lecie firmy Warwick i 70-lecie firmy Framus

Za rok planujemy regularną imprezę Bass Camp 2018 - można się zapisywać z wyprzedzeniem.
Więcej o wszystkim o co się dzieje (oraz oczywiście o naszym sprzęcie : ) na:

http://warwick.de/en/Home.html

i naszych Facebook'ach:

https://www.facebook.com/warwickdistributionPL

https://www.facebook.com/warwickframus/

5 (edytowany przez warwickframus 2017-10-03 08:26:26)

Odp: 35-lecie firmy Warwick i 70-lecie firmy Framus

Oto kolejna muzyczna impreza, która odbyła się w naszej centrali - GuitCon2017. W wyjątkowym miejscu, z dala od wielkich ośrodków miejskich spotkało się ze sobą kilkudziesięciu instrumentalistów, którzy pasjonują się grą na gitarze. Spora część z nich to gospodarze najpopularniejszych gitarowych kanałów na YouTube i innych stronach, na których można dzielić się swoją pasją, opinią czy muzycznymi umiejętnościami... Co ciekawe, impreza nie jest przeznaczona wyłącznie dla entuzjastów i przedstawicieli naszych marek. To otwarty event, w którym nie było miejsca na niezdrową rywalizacji o czyjeś uznanie czy darmowy sprzęt do testów. 
Na początek krótka, nieoficjalna i dość powierzchowna wycieczka po naszej centrali (nakręcona przez popularny kanał ToneKing) wraz z pełnym humoru a zarazem mocno zdystansowanym Henningiem Paulym smile

[video]https://www.youtube.com/watch?v=3yUB_YuFyZY[/video]