Temat: Sampler perkusyjny w przeglądarce

Witam wszystkich!

Chciałbym przedstawić stworzony przeze mnie internetowy sampler perkusyjny. Historia jego powstania jest dosyć prozaiczna - szukałem czegoś, w tym rodzaju, żeby nieco uprzyjemnić sobie domowe granie i ćwiczenia na gitarze - nie znalazłem niczego co w całości by mi pasowało, więc zabrałem się za to sam. A że może przyda się to nie tylko mnie to postanowiłem sampler upublicznić.

https://metrum.online

To co widać teraz to pierwsza wersja, planowane funkcjonalności to przede wszystkim możliwość założenia konta, zapisania ułożonych rytmów, ew. upublicznienia ich dla innych.

Nie ukrywam, że byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie opinie, zarówno pozytywne jak i negatywne smile .

2

Odp: Sampler perkusyjny w przeglądarce

Bardzo fajny pomysł i realizacja :-)

Myślę, że bardzo przydatne by było gdyby w momencie zaznaczania poszczególnych elementów od razu odtwarzał się ich dźwięk (ewentualnie jako opcja do włączenia, wyłączenia). Przydatne też były by różnego rodzaju skróty klawiaturowe, żeby jak ktoś ma zajęte ręce nie musiał szukać myszki tylko szybko włączył, wyłączył, zmienił tempo (+ -).

Ewentualnie też jakieś podświetlanie co aktualnie jest grane, ale to raczej już bajer.

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów