Temat: sklep wysyłkowy oferta.kisielewski.com.pl ?

Witajcie, zastanawiam się nad zakupem gitary akustycznej  T.Burton ze sklepu wysyłkowego, który podałam w tytule tego postu. Czy ktoś już z niego korzystał? Generalnie jest informacja, że na gitarę udzielana jest 3-letnia gwarancja bądź gdyby coś było nie tak, to jednak można zwrócić instrument w ciągu 30 dni... Nie mogę znaleźć nigdzie opinii na temat zamówień tam. Akurat tak się składa, że w moim mieście nie dostanę gitary, której chcę, więc muszę albo ją zamówić albo udać się dalej po nią. Co sądzicie? Czekam na odpowiedzi i z góry ślicznie dziękuję.

2

Odp: sklep wysyłkowy oferta.kisielewski.com.pl ?

Po tylu latach internetu, ludzie nadal nie ufają sklepom internetowym, nie rozumiem big_smile

Firma Kisielewski to firma funkcjonująca od wielu lat. Można zarzucać coś gitarom T.Burtona, ale sklepu internetowego nie trzeba się bać.

Wybrać tylko odpowiedzialnego kuriera i otworzyć przy nim paczkę i wszystko będzie w porządku. A jak coś, to zwrot.

A co zamawiasz?
Budżetowe modele T.Burtona to kruchy sprzęt, ale trochę o niego dbając, zyskujemy wspaniałego przyjaciela na wiele lat smile

J&D l80 + T. Burton Greengo + Randall RX75RG2 + Coxx Cg-15

3

Odp: sklep wysyłkowy oferta.kisielewski.com.pl ?

dzięki za odpowiedź. ale mój post ma ponad miesiąc, więc już zaufałam i mam już mojego przyjaciela:) T.Burton Riverside:)