2,041 (edytowany przez Bezimienny 2013-08-10 13:21:15)

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Powerwolf stanął na wysokości zadania, najnowszy album nie ustępuje pozostałym.

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

2,042

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Po supportowaniu Cochise w ten piątek (Małaszyński na wokalu) stwierdzam, że to całkiem spoko goście. Tylko mają straszne siksowate psychofanki - po rzuceniu na nie okiem nie wchodziłem nawet pod scenę, a i tak zostałem odepchany przez jakąś z okrzykiem - "Nie tutaj!". Dwie dostały się na scene w klubiku i przyparły Pawła do ściany. Ej no, ludziska...
Dostałem wszystkie autografy (z dedykacją od gitarzysty) na plakacie, który z nim dzieliliśmy (co z tego, że o nas tylko dosyć skromny dopisek? tongue). Zastanawiałem się, czy Małaszyński to tylko taki pic na wodę, i.. nie. Jest niezły. Polecam.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

2,043

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Cholera! era era era ra ra
Jest tu jeszcze ktoś? oś oś oś

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

2,044

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Ellon obejrzyj sobie Ostatniego Mohikanina bardzo dobry film szczególnie jego końcówka albo posłuchaj sobie Metallici.

2,045

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Ostatnio na forach tak chyba bywa, że mniej osób się pojawia, więcej czasu na tym badziewiu na F spędzają smile

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

2,046

Odp: Rozmowy niekontrolowane

dokładnie, role for internetowych przejmuje [przejął?] FB ;P

2,047

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Ał! Smutno mi... Może na wakacje trochę odżyje...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

2,048

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Może ktoś tutaj to zauważy. Wpadłem dzisiaj na pomysł, w właściwie moja dziewczyna mnie natchnęła, żeby coś z tym światem zrobić i się udzielić. W całym tym grajdole najbardziej denerwuje mnie nietolerancja i w związku z tym pomyślałem: "Dlaczego nie zacząć promować jakichś fajnych idei?" Chciałbym więc zacząć i wpadłem na pomysł, że zacznę od fejsbuka. Teraz tylko pytanie czy ktoś chciałby mi pomóc... Na to pytanie znam odpowiedź - tak. A teraz kolejne - jak takiego kogoś znaleźć? Czy znacie może sposób na wypromowanie (chodzi mi o sam początek) jakiejś strony w internecie? Bo cholera ni w ząb nie wiem co robić. No - mógłbym napisać wiadomości do różnych ludzi i prosić o lajki, czy coś, ale bez przesady...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

2,049

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Napisz co chciałbyś robić a może pomogę, w końcu tą stronę odwiedza parę tysięcy osób dziennie więc jakieś tam doświadczenie mam smile

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

2,050

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Pierwszy raz mi się zdarzyło, że przez zmianę strun i strojenie gitary nabawiłam się odcisku na palcu xD A wszystko przez to, że klient przyniósł gitarę, która leżała na strychu 20 lat...

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

2,051

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Cześć wszystkim cool