Temat: Spider IV + multiefekt

Czy Spider IV 15 będzie współgrał z multiefektem - na przykład - z jakimś Digitech'em?

2

Odp: Spider IV + multiefekt

Bardzo średnio - w połączeniu z jakimikolwiek efektami on bulgocze... niestety...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

3

Odp: Spider IV + multiefekt

z kostkami sprawa wygląda podobnie?

4

Odp: Spider IV + multiefekt

Z tymi kostkami, które testowałem tak. Te efekty, które są wbudowane niestety nie mają opcji true bypass więc znacząco wpływają na brzmienie całości.

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

5

Odp: Spider IV + multiefekt

Tak właściwie to trochę tak, jakbyś chciał podpiąć multiefekt do multiefektu, nie sądzisz? Taka kombinacja nie ma zbyt wielkiego sensu.
Aj, ja jakoś nie pałam miłością do multiefektów, czekam aż jakiś wyprowadzi mnie z tego błędu (a słyszałem już kilka). Wolę mniejszą ilość efektów za tą cenę, ale porządnej jakości. Taki mały offtop wink

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

6

Odp: Spider IV + multiefekt

niestety, jeśli chodzi o elektryczną jestem jeszcze żółtodziobem, więc nie bardzo łapię się jak brzmiałoby jedno, gdybym podłączyła do drugiego wink
Ale jeśli ma brzmieć słabo w przyszłości będę szukać lepszych rozwiązań - a póki co pomęczę swój aktualny zestaw. smile