1

Temat: Pokrowiec

Jaki pokrowiec  jest dobry na gitarę Xcort X2 ??? Chciałabym kupić taki po cenie do 80 złotych.

2

Odp: Pokrowiec

Ja proponuję Ci nieco droższy Proel Bag 3200PBG.
Używałem go parę lat zanim padł. W przednią kieszeń udawało mi się spakować rzeczy na kilkudniowy wyjazd - jest bardzo obszerna. Wygodny. Polecam.
Jak dobrze poszukasz to gdzieś za stówę dostaniesz, za tyle kiedyś chodził, z tego co pamiętam.

http://sklep.all4m.com/images/thumbs/def/large/products/Proel/Proel_BAG_3200PBG_pokrowiec_do_gitary_elektrycznej.jpg

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

3

Odp: Pokrowiec

Jak dołoży więcej to może sobie kupić twardy case big_smile Mieszczą się buty, spodnie, 2 koszulki, bielizna, książka, Munchkin, wszystkie potrzebne artykuły higieniczne, 3 butelki whisky, zeszyt z tekstami, pas, 2 efekty i oczywiście gitara wink

Ale jeżeli możesz wydać tylko kilka złoty więcej - Proel najlepszy - w ogóle pancerne rzeczy robią wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

4

Odp: Pokrowiec

W moim kejsie Kisielewskiego mieści mi się niewiele ponad gitarę tongue malutka kieszeń na akcesoria. Ale nie mogę narzekać - futerał (nowy) wart ponad 3 stówy kupiłem za stówkę (wyrwałem na aukcji wystawionej przez sklep). Warto polować na takie okazje.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784