1 (edytowany przez patiw99 2013-08-21 22:07:11)

Temat: Zdarte drewno między progami?

Między najniższymi progami jest zdarte drewno do białości, na zdjęciu aż tak bardzo tego nie widać. Od razu bo kupieniu gitary w sklepie muzycznym i przyjechaniu do domu to już takie było. Od czego to się stało i jak to naprawić?

Załączniki posta

image.jpg 792.8 kB, plik nie był jeszcze pobierany. 

Nie masz uprawnień do pobierania załączników do tego posta.

2

Odp: Zdarte drewno między progami?

A to nie jest tylko zjechany lakier? Skoro to już takie było, idź oddaj do sklepu i chciej inną gitarę.

3

Odp: Zdarte drewno między progami?

No, tylko właśnie nie przyjmują zwrotów, i tą gitarę dali mi z wystawy dlatego zjechana jest.

4

Odp: Zdarte drewno między progami?

patiw99 napisał/a:

No, tylko właśnie nie przyjmują zwrotów, i tą gitarę dali mi z wystawy dlatego zjechana jest.

Poprostu masz gryf nie z palisandru tylko z jasnego drewna malowanego na czarno( mam tak w chinolu moim kochanym tongue). Dzieje się tak od używania czy też szybkiej gry. Jak grałem tylko akordami to mam całe pola przy 2 i 3 progu czyste

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

5

Odp: Zdarte drewno między progami?

Nie przyjmują zwrotów? Każdy sklep ma OBOWIĄZEK wymienić. Takie jest prawo konsumenta. smile

6

Odp: Zdarte drewno między progami?

Znaczy nie, teraz zobaczyłam,  przyjmuja zwroty w ciagu 10 dni, a ja juz mam ją miesiac. To da sie to jakoś polakierować?

7 (edytowany przez Bezimienny 2013-08-23 21:57:47)

Odp: Zdarte drewno między progami?

Podstrunnice maluje się farbą jak coś i to nie da za wiele; po jakimś czasie znowu zrobią się ślady i rowki. Podstrunnice w tanich gitarach są robione z jasnego drewna i malowane na czarno, żeby ładnie wyglądała. To jest naturalne, że z czasem farba zejdzie w najczęściej używanych miejscach i powstaną takie ślady.  W droższych gitarach używane jest ciemne drewno typu palisander i takich problemów nie ma.
A więc albo regularne malowanie lub zostawić w spokoju

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]