Temat: Problem z początkiem

Witam.Nie ukrywam że jest mi trochę głupio pisać w tej sprawie smile od kilku lat mam "ochotę" nauczyć się grać na gitarze.Problem jednak z gitarą big_smile a dokładniej z brakiem pieniążków.Próbowałam grać na jakichś gitarach które znalazłam u siebie na strychu ale to chyba graniczyło z cudem,nie dało się ich nastroić itd... więc dałam sobie spokój ,a że nie stać mnie na gitarę w granicach kilku set złotych a innej "nie warto?" kupować to sobie odpuściłam.
Ostatnio stwierdziłam jednak że poszukam jakiejś tańszej i może coś z tego wyjdzie.Obecnie mieszkam w Niemczech i kupiłam gitarę na Niemieckim e-bay-u , tylko jeszcze nie przyszła. I stąd moje pytanie, czy gitara w granicach 100 zł może się do czegoś nadawać?

http://www.ebay.de/itm/310597334931?var … 1497.l2649

to link do owej gitary , a tutaj kilka słów o niej :

rozmiar 4/4
długość 101 cm
jest nowa,oryginalnie zapakowana ... choć to chyba najmniej ważne
Struny wykonane z nylonu, E, A i D z powłoką niklu
18 progów
szerokość w pierwszym progu: 5 cm
Podstrunnica długość ok 43 cm
Plastikowe pokrętła

PS mam 21 lat czy to nie za późno ? pozdrawiam serdecznie smile

Załączniki posta

natur_1.jpg 54.32 kB, plik nie był jeszcze pobierany. 

Nie masz uprawnień do pobierania załączników do tego posta.

2

Odp: Problem z początkiem

".Próbowałam grać na jakichś gitarach które znalazłam u siebie na strychu ale to chyba graniczyło z cudem,nie dało się ich nastroić itd... "

Z tą gitarą którą zaproponowałaś będzie dokładnie to samo.

Postaraj się jakoś doprowadzić do użytku to, co masz, zacznij grać i chomikuj aktywnie pieniądze na gitarę smile

Powodzenia!

J&D l80 + T. Burton Greengo + Randall RX75RG2 + Coxx Cg-15

3

Odp: Problem z początkiem

mikel1994 tamte gitary były już strasznie stare i chodziło mi o dosłowne nie dało się, bo były popsute  sad może będzie chociaż troszke lepiej ? sad

4

Odp: Problem z początkiem

AmatorkaOna napisał/a:

czy gitara w granicach 100 zł może się do czegoś nadawać?

Nie. 300 zł za używaną jest sensownym rozwiązaniem.

Fender Stratocaster MiA + Marshall VS 8080
poradnik teorii gitarowej - http://www.sendspace.pl/file/ec10e24565 … za-ver-2-0 wink

5

Odp: Problem z początkiem

AmatorkaOna napisał/a:

PS mam 21 lat czy to nie za późno ? pozdrawiam serdecznie smile

Ja mam 27, uczę się od jakichś 6 miesięcy i wcale nie uważam się za zbyt starego, nigdy nie jest za późno na spełnienie swoich marzeń smile