1 (edytowany przez beatle 2009-07-16 22:39:22)

Temat: Paul McCartney - The Lovely Linda

Jakie bicie będzie do tego kawałka?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=05xtvT7PLto[/video]

E                     A    D-A-D
La la la la la lovely Linda
E                              A    D-A-D
with the lovely flowers in her hair.

End: E

Z góry dzięki za odpowiedź.

Żeby nie było, że lece na łatwiznę - próbuję wyczuć ale jakoś nie daję rady.

2

Odp: Paul McCartney - The Lovely Linda

Wal jak chcesz. Żeby ci tylko pasowało do tego utworu.Bicie to twoja indywidualna sprawa do piosenek gitarowych...Każdy będzie grał inaczej...

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

3

Odp: Paul McCartney - The Lovely Linda

A mógłbyś mi powiedzieć jak wg Ciebie będzie pasowało? Tak z grubsza, mniej więcej, plus minus.

4

Odp: Paul McCartney - The Lovely Linda

No ja napisze to takie bardziej lopatologiczne bicie żeby było najprościej big_smile
przy czym musisz tutaj zaznaczyć też kiedy grasz sobie basy a kiedy wioliny żeby to z grubsza bicie pasowało ^^ no to ok lecim - najprostsze bicie chyba do tego to:
dol dol gora dol dol gora x2 przy tym la la la czyli akord E później po jednym razie to samo bicie przy każdym następnym akordzie czyli A D A D przy czym na kocowym D kończysz bicie tak :
dol gora dol gora dol gora i od początku lecisz tongue pamiętaj żeby trzymać odpowiednie tępo ^^
P.S jest trochę późno i moglem czegoś nie dopisać albo coś sknocić ale powinno być ok nie jest to dokładne bicie ale żeby wypisać dokładne trzeba by oddzielnie struny szarpać tongue

5

Odp: Paul McCartney - The Lovely Linda

dzięki, już bez przesady z dokładnością bo w studiu nie bede tego nagrywał ;p

6

Odp: Paul McCartney - The Lovely Linda

Jeżeli jesteś początkujący może weź sobie może  poostrzą piosenkę np. Teksański-Hey'a

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

7

Odp: Paul McCartney - The Lovely Linda

Aż tak początkujący nie jestem zresztą A, E i D to chyba nie jakiś Gflat5maj9, prawda?
Zresztą: gram co chcę.

8

Odp: Paul McCartney - The Lovely Linda

Dobrze beatle graj co lubisz czym ambitniejsze utwory tym wiecej sie uczysz ^^ a bibcie moze sprobuj jeszcze podobne jak w utworze "yesterday" beatlesow tez dosc dobrze pasuje big_smile