Temat: Kanał YouTube poświęcony grze na gitarze

Witam, stworzyłem kanał na Youtube i wrzucam tam materiały poświęcone grze na gitarze. Podstawowe techniki gitarowe oraz legendarne, łatwe i przyjemne riffy są tam publikowane codziennie. A oto wspomniany kanał:
http://www.youtube.com/user/czupaczups94
Mam nadzieje że pomogę w twojej nauce, zapraszam

P.S. Mam szczerą nadzieje że moderator nie zbanuje tego posta dlatego że umieszczam to w tym dziale, ale chcę pomóc jak największej liczbie młodych gitarzystów.

2

Odp: Kanał YouTube poświęcony grze na gitarze

Eh...

Nawpierdzielasz kolejnych filmików których na youtubie wiele, nawpierdzielasz do nich reklam, pospamujesz na forach i będziesz liczył na szybki zarobek.

No ale przecież chcesz pomóc jak największej liczbie młodych gitarzystów.

J&D l80 + T. Burton Greengo + Randall RX75RG2 + Coxx Cg-15

3

Odp: Kanał YouTube poświęcony grze na gitarze

Rozumiem twoje obawy i przypuszczenia o tym że chce na tym zarobić . . . i masz racje. Ale pieniądze to nie jedyny powód dla którego to robię. Większość filmików na yt albo prezentuje słabą jakość audio/video, chodzi mi o filmiki m. in. w 240p, albo są popełniane błędy ( oczywiście ja też je robię, nie ukrywam tego ) na przykład z riffem smoke on the water gdzie jest pełno filmików na polskiej scenie yt ,, uczących " bardzo uproszczonej wersji na strunach D i G tylko, gdzie gra się to zupełnie inaczej. Moja wersja też ,, nie miażdzy dupy " jeśli chodzi o wykonanie ale prezentuję chociaż dobrą tabelaturę, a przynajmniej lepszą. Co do filmików ,, których na youtubie wiele" też masz racje, ale na razie, ten kanał się rozwija i są tam podstawowe rzeczy ale za parę dni, ewentualnie tygodni będzę nagrywał bardziej zaawansowane techniki jak flażolety czy alternate picking.

4 (edytowany przez mikel1994 2012-08-15 22:28:51)

Odp: Kanał YouTube poświęcony grze na gitarze

Co do filmików ,, których na youtubie wiele" też masz racje, ale na razie, ten kanał się rozwija i są tam podstawowe rzeczy ale za parę dni[...]

Nie widzę powiązania.

Nadal twierdzę, że wiele tam tego. Nawet nie trzeba znać angielskiego żeby widzieć co robią i pokazują angielskojęzyczne szarpidruty.

Ale no okej, wolny internet, rób co masz robić, może rzeczywiście się to komuś przyda, a Ty przy okazji będziesz miał kilka złotych w kieszeni więcej, tylko obawiam się, że za kilka miesięcy będziesz kasował stare filmiki, jeżeli już zauważasz w nich błędy (w końcu sam przyznałeś, że nie są idealne).


Pozdrawiam wink

J&D l80 + T. Burton Greengo + Randall RX75RG2 + Coxx Cg-15

5

Odp: Kanał YouTube poświęcony grze na gitarze

Konstruktywna krytyka to dobra krytyka,  zwykle ciesze się jak ktoś mi wypomina błędy ( twój pierwszy post na tym temacie ). Skłoniło mnie to do takiej małej rozkminki związanej z tymi reklamami. Widzowie na moim kanele będą ci wdzięczni bo przynajmniej przez jakiś czas nie będzie już reklam, poczekam aż zdobędę trochę więcej widzów.

Ja też serdecznie pozdrawiam ;]