1

Temat: Co można powiedzieć o tej gitarze

Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Miesiąc temu znalazłem się w posiadaniu gitary elektroakustycznej, i wtedy zacząłem swoją przygodę z gitarą. Nigdzie nie pisało co to za firma, było jedynie logo. Dzisiaj udało mi się znaleźć co to za firma, oraz znalazłem nawet jej zdjęcie. Mam prośbe, aby ktoś mi powiedział czy ta gitara jest dobra itp. Model to SingS TELE 020AEQ, a zdjęcia znajdują się na http://www.jkmuzyczny.pl/jksklep/index. … rod_id=931
z góry dziękuję

2 (edytowany przez Panki 2012-06-17 17:02:22)

Odp: Co można powiedzieć o tej gitarze

firma produkuje raczej rupiecie, dobrze jakbyś znalazł jakiegoś gitarzyste który mógłby 'ograc' i stwierdzic jak jest w rzeczywistosci ;P
napisz skąd jesteś może ktoś pomoże

3 (edytowany przez dawcio1994 2012-06-17 17:02:22)

Odp: Co można powiedzieć o tej gitarze

Jest to niestety jedna z tych firm która produkuje gitary nadające sie na podpałke tongue Nie jest to na pewno super sprzęt, chociaż czasem sie trafi wyjątkowo dobry egzemplarz big_smile Ale nikt nie powiedział że nie da się na tym grać. Ja jak zaczynałem to grałem na klasyku podobnej firmy (tenson) i jakoś było, jak sie nie ma co się lubi to sie lubi co sie ma tongue Możesz się spokojnie nauczyć pierwszysch akordów itp na tej gitarze ale później jak cię wciągnie to mysle że lepiej będzie zainwestować w jakiś lepszy sprzęt, choć nie ogrywałem dokłądnie takiej gitary jaką ty masz.

EDIT: Panki, wyprzedziłeś mnie xD

4

Odp: Co można powiedzieć o tej gitarze

Co do tego specjalisty, który mógłby 'ograć' to takowego nie potrzebuje, piszę tu jedynie aby się czegoś dowiedzieć o mojej gitarze.
@dawcio Jak mówiłem gitarę tą mam miesiąc i 1 dzień dokładnie, umiem zagrać już Whisky Dżemu i Harcerską piosenkę Szara Lilijka ^^

5

Odp: Co można powiedzieć o tej gitarze

Gets napisał/a:

Mam prośbe, aby ktoś mi powiedział czy ta gitara jest dobra itp.

Gets napisał/a:

Co do tego specjalisty, który mógłby 'ograć' to takowego nie potrzebuje, piszę tu jedynie aby się czegoś dowiedzieć o mojej gitarze.

aby stwierdzic czy gitara jest dobra nie wystarczy na nią spojrzec, tylko na niej zagrac...

Gets napisał/a:

umiem zagrać już Whisky Dżemu i Harcerską piosenkę Szara Lilijka

skoro potrafisz zagrac juz te 5 akordów to jesteś w stanie zagrac 1000 piosenek a nie tylko 2