1

Temat: Utwory na zakończenie roku.

Szukam jakiegoś łatwego do zagrania utwory, pasującego na zakończenie roku. Chcę z kumplem coś zagrać, a nie wiemy co. Jakieś propozycje ?

"Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie." "Improwizując solówkę automatycznie poddajesz się pewnym wzorcom." - Slash
Cort SFX-E BK

2

Odp: Utwory na zakończenie roku.

Elektryczne gitary - Koniec

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

3

Odp: Utwory na zakończenie roku.

A w której jesteś klasie? Jak w 3, to polecam "Co się stało z naszą klasą" Kaczmarskiego [albo Mury - to ich zaintryguje]. Się po tym łezka w oku kręci smile Gdy nie ma w domu dzieci - Kultu

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

4

Odp: Utwory na zakończenie roku.

Szczęśliwej drogi już czas, jak znajdziecie gdzieś akordy ;p Albo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Grechuty ;;p

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

5 (edytowany przez Bezimienny 2012-06-05 19:33:05)

Odp: Utwory na zakończenie roku.

A moze Raining blood? Rada nauczycielska  bedzie zachwycona ;P ( Powerwolf- seven deadly saints rtylko nie przy ksiedzu)

Moje typy:

Metallica- Nothing else matters

Metallica- Fade to black

Sunrise Avenue- Welcome to my life

Guns N' Roses- Don't cry

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

6

Odp: Utwory na zakończenie roku.

Zapomniałem dodać : najlepiej, gdyby to było na akustyka smile

"Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie." "Improwizując solówkę automatycznie poddajesz się pewnym wzorcom." - Slash
Cort SFX-E BK