Temat: Kawałki drewna w pudle akustyka

Dzisiaj rano zauważyłem że w pudle akustyka coś jest. PO krótkiej akcji wydobywczej zauważyłem że to kawałki drewna O.o cienkie długości jakiegoś 1cm lub więcej, wygląda na to że to kawałki mojej gitarry xd Dziwne jest to że wczoraj ich tam nie było. Czuję że ta gitara już jest pokrzywiona a ma niecałe 8 miesięcy. Czy może to efekt uboczny przesuszenia o które podejrzewam gitare ??

2

Odp: Kawałki drewna w pudle akustyka

Może.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

3

Odp: Kawałki drewna w pudle akustyka

Jaka to gitara konkretnie?
Polecam wrzucić do środka małą marchewkę, nawilżanie domowym sposobem wink

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

4

Odp: Kawałki drewna w pudle akustyka

Jak tam się drewno sypie, to na marchewkę pewnie już za późno tongue

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

5

Odp: Kawałki drewna w pudle akustyka

Gitara to Marris za jakieś 700zł, co znaczy że na marchewkę może już byc za późno ?

6

Odp: Kawałki drewna w pudle akustyka

I w Marrisie masz taki problem ? Dziwne, pierwszy raz słyszę o tak poważnym problemie z tą gitarą.

Co znaczy ? Marchewkę się wrzuca, żeby nawilżyć drewno, gdy jest suche. A w Twoim przypadku widocznie drewno było tak suche, że aż zaczęło się kruszyć. I marchewka już go nie nawilży - jest za późno.

"Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie." "Improwizując solówkę automatycznie poddajesz się pewnym wzorcom." - Slash
Cort SFX-E BK

7

Odp: Kawałki drewna w pudle akustyka

Daj kilka fotek, najlepiej podstrunicy w okolicach 14-tego progu, płyty górnej (tylko nie od góry, ale prostopadle do gitary, rozumiesz..) i może jeszcze tylnej też podobnie.
Brzęczą ci struny w wysokich pozycjach?

Slassh napisał/a:

I w Marrisie masz taki problem ? Dziwne, pierwszy raz słyszę o tak poważnym problemie z tą gitarą.

Faktycznie bardzo dziwne. Przecież to jest niewykonalne, aby doprowadzić gitarę do takiego stanu.
Btw: Słyszałem, że Taylory i Martiny są niezniszczalne.

8

Odp: Kawałki drewna w pudle akustyka

Jutro dam zdjęcia

9

Odp: Kawałki drewna w pudle akustyka

Slassh napisał/a:

I marchewka już go nie nawilży - jest za późno.

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/11/a4e2860d9e3507beb2f435e938df8584.jpg?1320181039

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337