81

Odp: grzesiek2805

Pytałem jeszcze jakim programem robisz perkusję.

http://www.youtube.com/user/Brtk93
Fender American Standard Stratocaster

82

Odp: grzesiek2805

Aa, nie doczytałem. Acoustica Beatcraft - darmowy, prosty w obsłudze, fajne sample.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

83

Odp: grzesiek2805

Motyw z intro taki dość mocno w tym oklepywany, ogólnie to trochę nie na mój gust (za mało szatana), ale da się słuchać, nawet miejscami fajny klimat Ci wyszedł.

84

Odp: grzesiek2805

Bardzo fajne motywy, masz talent do tworzenia ballad akustycznych xD

Chociaż bardzo mi się kojarzy początek z Goodbye blue sky Pink Floydów smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

85

Odp: grzesiek2805

Alias napisał/a:

Bardzo fajne motywy, masz talent do tworzenia ballad akustycznych

Dzięki smile właśnie odkąd posiadam akustyka (czyli od niedawna), mam multum pomysłów na takie kawałki smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

86

Odp: grzesiek2805

Akustyk fajna rzecz ;]

Lag Tramontane T200DCE

87

Odp: grzesiek2805

Pora znowu się pokazać.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=xONyGdsAltQ[/video]
Druga część oczywiście improwizowana, pod koniec zabrakło mi trochę pomysłu...
wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

88

Odp: grzesiek2805

grzesiek napisał/a:

Pora znowu się pokazać.

Ja tam nie widzę cię za dobrze, nie umiesz się pokazywać, co najwyżej grać umiesz, ot co smile

89

Odp: grzesiek2805

Kurde ładnie brzmi chyba jakoś poprawiłeś technikę nagrywania? Nie zbyt lubię Slasza, więc nawet nie znam oryginału, ale bardzo fajnie, czysto zagrane i ustawienie kamerki też zajebiste, jak to się robi? Internetowa na główkę czy jakiś inny patent?

90

Odp: grzesiek2805

Nagrywane przez Guitar Rig, do tego zwykły backing track. A patent z kamerką dokładnie taki jak napisałeś. Dzięki wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993