Temat: Nowa i coś jej dolega..

Siema, mam taki problem, że coś mi swiszczy w gitarze i to na pewno coś z nią, bo podłączam starą i jest ok.. zalamie sie chyba bo to MOJA NOWA !  Bylem z zespolem ze szkoly w lodzi i tam kierowca naszego busa prawie rzucał tym casem i raz walnął nim o samochod jak wyciągał i moze to przez to ? Dodam, że to znika, gdy oddalę się od pieca, ale wczesniej nigdy tego nie bylo..

http://www.youtube.com/user/Brtk93
Fender American Standard Stratocaster

2

Odp: Nowa i coś jej dolega..

Jak to rzucał? To nie umiesz buzi otworzyć i kulturalnie go opie*dolić? O ile się nie mylę, Ty miałeś przedtem jakiegoś japońca SG, tak? No i on miał humby, a humby nie brumią tak jak single. Może to po prostu o to chodzi.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3 (edytowany przez oarsman 2012-03-31 00:58:32)

Odp: Nowa i coś jej dolega..

Mam samicka tr1, żadnego japońca niestety ;] Tu mowa o fenderze.. Ani w jednej, ani w drugiej gitarze nie miałem przedtem takiego czegoś. Już na szczęście na razie się uspokoiło, nie wiem co jest. Oby już nie wróciło.

http://www.youtube.com/user/Brtk93
Fender American Standard Stratocaster

4

Odp: Nowa i coś jej dolega..

A to sorry, z kimś innym Cię pomyliłem. No tylko ten Samick też ma 2x humb. No to nie wiem, zawsze możesz zajrzeć do elektroniki, zobaczyć czy wszystko jest na swoim miejscu (jak chce Ci się ściągać struny) wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

5

Odp: Nowa i coś jej dolega..

grzesiek2805 napisał/a:

A to sorry, z kimś innym Cię pomyliłem. No tylko ten Samick też ma 2x humb. No to nie wiem, zawsze możesz zajrzeć do elektroniki, zobaczyć czy wszystko jest na swoim miejscu (jak chce Ci się ściągać struny) wink

Ja mam japońca SG lol

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

6

Odp: Nowa i coś jej dolega..

No wiem, już skojarzyłem przedtem wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993