Temat: W jakich granicach można spokojnie przestrajać gitarę?

Siemanko, wiem że moze mnie ktos zaraz zjechac ze wujek google dziala...  ale ja potzrebuje szybiej odpowiedzi wiec za kazda wielkie dzieki

jak czytalem na roznych forach to ludzie panikowali że podczas przestrajania moze sie skrzywic gryf... zarazili mnie paniką i troche sie obawiam wiec tak na oko w jakich granicach mozna spokojnie przetrajac?? Czy jak np przestroje sobie gitare do CGCGCE  to bedzie to mialo jakies niepokojace skutki w przyszloosci??  Oraz jeszcze jedno pytanie: zmiana strun tez moze miec jakies ustepntwa na przyszlosc ?? Jestem troche jeszzce świezy wiec miejcie litosc wink

2

Odp: W jakich granicach można spokojnie przestrajać gitarę?

jak nie masz gitary z biedronki za 100zł to możesz spokojnie przestrajac. W najgorszym przypadku po prostu moze nie trzymac obniżonego stroju ewentualnie bedzie 'brzeczec', jak wrocisz do normlanego stroju to wszystko bedzie ok  ; P

3

Odp: W jakich granicach można spokojnie przestrajać gitarę?

kurcze chcialem kupic w biedronce ale akurat im zbraklo wiec musialem kupic lepszą ;] a struny bardzo moga zmasakrowa gryf??

4 (edytowany przez Klaudija 2011-08-12 19:36:31)

Odp: W jakich granicach można spokojnie przestrajać gitarę?

maniek2282 napisał/a:

a struny bardzo moga zmasakrowa gryf??

rozjebią go na pół

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

5

Odp: W jakich granicach można spokojnie przestrajać gitarę?

dokładnie tak jak pisze Klaudija, także spokojnie możesz obnizac i grac szatana albo soad big_smile