Temat: Milow - You Don't Know

Witam, jestem początkujący... i prosiłbym tego Pana, który tak ładnie opisał bicia do "Czarny Chleb i Czarna Kawa" na głównej, o to aby opisał mi w taki sam sposób Bicia do utworu, który widnieje w tytule. Bicia i chwyty jeśli to nie problem. I prosze nie jedźcie mnie od amatorów czy coś... (Wiem jak to na forum z nowymi, zaraz mnie zjedziecie, choć chciałbym się mylić)

2

Odp: Milow - You Don't Know

Wykorzystaj to samo bicie. Jest identyczne.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Milow - You Don't Know

Takie samo?
A chwyty?

4

Odp: Milow - You Don't Know

Dziękuję. Temat do zamknięcia.

5

Odp: Milow - You Don't Know

Tak, takie samo. A chwyty to już chyba nie problem znaleźć: http://tabs.ultimate-guitar.com/m/milow … ow_crd.htm
tylko zwróć uwagę na umiejscowienie kapodastera. Bez kapo tonacja obniży się o 2 dźwięki.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

6

Odp: Milow - You Don't Know

Ok, co to jest kapodaster?

7

Odp: Milow - You Don't Know

Szybciej wyszukałbyś w googlach, niż pisałes tego posta. Zakładam, że go nie masz, więc graj bez kapo, jak sobie kupisz to będziesz grał z tym wynalazkiem.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

8 (edytowany przez Braveheart 2011-04-18 19:10:31)

Odp: Milow - You Don't Know

A... To coś takiego, co powinienem  załozyć na 1 próg... A ja palcem wszystkie dociskam...


Ok... chwila... Jak jest coś takiego **CAPO IV** To znaczy, że ten kapodaster mam założyć na 4 próg?

9

Odp: Milow - You Don't Know

Dokładnie tak. I wtedy nie musisz grać chwytów barowych, tylko jedziesz podatawowe.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

10

Odp: Milow - You Don't Know

Ok, dobrze wiedzieć. Kapodaster zamówiony, dziękuję za pomoc.

11

Odp: Milow - You Don't Know

Zamów, zamów, przydatna rzecz. Tylko pamiętaj, że chwyty bez kapo nie będą zgadzały się z oryginałem.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

12

Odp: Milow - You Don't Know

http://www.youtube.com/watch?v=Fg5UJA8uHZg

Nie mam pojęcia jak zrobić takie uderzenie w struny, które daje "głuchy" dźwięk na złapanym chwycie... Bicie jest Dół, góra, to uderzenie, góra... Jak to zrobić?

13

Odp: Milow - You Don't Know

To jest tłumienie strun. Po prostu nie przyciskasz ich do gryfu, tak żeby grały, no niedociskasz ich i wychodzi tongue

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

14

Odp: Milow - You Don't Know

Niet... hmm To nie może być to... Jakoś nie widzę żeby koleś na filmie tłumił struny...

15

Odp: Milow - You Don't Know

Sorry, tłumi prawą ręką.

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337