1

Temat: Made of Hate - Bullet in Your Head

Siemka. Niezbyt długo gram na gitarze ale już coś nie coś da się radę zagrać. Chodzi o to że zawsze chciałem się nauczyć piosenki zespołu Made of Hate - Bullet In Your Head, ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać xD Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych tabów ani nic, proszę was o pomoc ;D pozdrawiam

2

Odp: Made of Hate - Bullet in Your Head

Ta. Raz wklepałem w goole i znalazłem. Szukaj dalej.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Made of Hate - Bullet in Your Head

No to weź daj link -.- ja szukałem już z 20razy, kolega szukał kilka razy, koleżanka szukała no i nie znaleźliśmy, skoro masz taki DAR to się nim podziel

4

Odp: Made of Hate - Bullet in Your Head

Specjalnie nie podałem, żebyś się trochę wysylił. Założenie tematu zajmuje więcej, niż wyszukanie tego. Skopiowałem tytuł, wklepałem w goole i pierwszy link zawierał taby.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

5

Odp: Made of Hate - Bullet in Your Head

@Spin: zacofanych masz przyjaciół :C

@grzesiek2805: tu nawet nie ma gdzie się wysilać...

6 (edytowany przez Spin 2011-07-29 22:19:25)

Odp: Made of Hate - Bullet in Your Head

No tak tamte taby niby znalazlem ale nie dzialaja mi z tej strony po pobraniu -.- dlatego prosze o pomoc

PS: Noo zadzialalo! Swietnie tylko szkoda ze to taby na bass... dziekuje wam bardzo

7

Odp: Made of Hate - Bullet in Your Head

http://www.911tabs.com/link/?5493976

Żeby je odpalić potrzebujesz program Guitar Pro, najlepiej zdobądź wersję 5.

8

Odp: Made of Hate - Bullet in Your Head

po co zaraz Guitar Pro lepszy Tux Guitar on odpala Guitar Pro Tabs i Power Tabs ;p

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

9

Odp: Made of Hate - Bullet in Your Head

i brzmi jak 15-letni dzwonek mono, ale chociaż jest darmowy

10

Odp: Made of Hate - Bullet in Your Head

Ja od jakiegoś czasu korzystam z songsterra smile
http://www.songsterr.com/a/wsa/made-of- … b-s35424t2

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784