1 (edytowany przez herbata-wymiata 2011-07-05 15:37:16)

Temat: Brak naklejki firmy

Jestem nowa na forum, zatem witam wszystkich.
Mam nadzieję, że dobrze ulokowałam ten temat, bo w istocie mam problem z moją gitarą, i właściwie nie miałam pojęcia, do kogo się z tym zwrócić. Zupełnie nie wiem, co robić. Otóż, zamówiłam gitarę z tej oto aukcji--> http://allegro.pl/gitara-akustyczna-fen … 19733.html  Szkoda tylko, że nie od razu zauważyłam, że wewnątrz otworu rezonansowego nie ma naklejki firmy (mimo, że na zdjęciach na aukcji taką widziałam!)... Pytanie brzmi: co teraz? Czy mam prawo poinformować o tym sprzedawcę i zażądać, bo ja wiem, na przykład wymiany gitary?...
Proszę o pomoc sad

2

Odp: Brak naklejki firmy

Może dlatego była wyprzedaż, że towar miał niewielki wady lub braki, jak na przykład właśnie brak naklejki, która z reguły nie wpływa na właściwości brzmieniowe instrumentu.

A logo na główce chociaż ma?

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

Odp: Brak naklejki firmy

Logo ma... Więc zwyczajnie mam się nie przejmować? smile

4 (edytowany przez Damiano444 2011-07-05 15:56:47)

Odp: Brak naklejki firmy

Dokładnie. 0 stresu.

Squier bullet stratocaster HSS | Ibanez GRG250DKX
Stagg 20w | Hiwatt maxwatt G50 R

Odp: Brak naklejki firmy

Rozumiem.... Dziękuję za pomoc, kamień  z serca.

6

Odp: Brak naklejki firmy

Ja uważam, że powinno to zostać zgłoszone sprzedawcy - skoro oferuje towar oryginalny, z naklejką na zdjęciach, to użytkowniczka herbata-wymiata może się odwołać do allegrowicza. Jeśli jednak nie chce, to może lepiej jest obniżyć ocenę wysyłki i allegrowicza? Wtedy kolejni kupcy będą przezorni - szczególnie jeśli ktoś będzie szukał 100% oryginału np. właśnie Fendera, tym bardziej, jeśli w pobliżu nie mają salonu muzycznego.

-Ktoś ty?
-Zielona gitarzystka ze mnie...A ty?
-Gitarowy wymiatacz.