1

Temat: Thunderstruck

chyba niema nic prostszego do zagrania ale... puste struny mi jakoś nie brzmią tzn:
jak wybijam kazdy dzwięk kostką to trochę nie brzmi dlatego sobie upodobałem żeby puste struny metodą pulloff szarpać tyle że wtedy brzmią głośniej jak dzwięki wybijane kostką i ogólnie trochę z dupy ale najlepiej smile

Jakieś rady?

Vintage V100BB + Crate FW 15 bez R

2

Odp: Thunderstruck

Kostkuj każdy dźwięk naprzemiennie, albo leć wszystko tappingiem.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Thunderstruck

grzesiek2805 napisał/a:

Kostkuj każdy dźwięk naprzemiennie, albo leć wszystko tappingiem.

Ja też mam problem, chodzi o to że nie umiem zabardzo obustronnie i czy jak bede tylko w dół to bedzie dobrze?

Queen Fan / Brian May Fan / Proud to be Polish / Guitar / Manchester United

/Yamaha F-310/\Marshall MG30DFX/\Line 6 POD 2.0\

4

Odp: Thunderstruck

Jak dasz radę tak szybko to czemu nie.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

5

Odp: Thunderstruck

albo potraktuj to jako ćwiczenie na kostkowanie w obie strony wink

www.hobosonwheels.wordpress.com - blog z moich podróży

6

Odp: Thunderstruck

Ok, kolega mi mowił ze kostkowanie obustronne to podstawa, i teraz mam okazje obczaic tongue

Queen Fan / Brian May Fan / Proud to be Polish / Guitar / Manchester United

/Yamaha F-310/\Marshall MG30DFX/\Line 6 POD 2.0\

7

Odp: Thunderstruck

Hmm... ja gram nie kostkując tj. hammer > pull off > hammer itd. Jedną ręką, po co tapować i po co kostkować?

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X