1 (edytowany przez Sylwestersobinek 2009-01-10 22:42:46)

Temat: Czy zdarty lakier pogarsza jakość brzmienia?

Cześć jestem zielony w niektórych sprawach więc mam takie pytanie
Czy jeśli gdzieś na gryfie lub na pudle rezonansowym zedrze mi się lakier czy to pogorszy jakość brzmienia??

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

2

Odp: Czy zdarty lakier pogarsza jakość brzmienia?

Nie

Angus Young The Best

3

Odp: Czy zdarty lakier pogarsza jakość brzmienia?

Heh no szczyt. To zaczyna być forum satyryczne.

4

Odp: Czy zdarty lakier pogarsza jakość brzmienia?

To rzeczywiście niesamowite jakie pytania mogą mieć osoby początkujące, ale skoro takie pytania się pojawiają to znaczy, że może się nad tym zastanawiać więcej osób, więc lepiej po prostu rozwiać wątpliwości smile

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

5

Odp: Czy zdarty lakier pogarsza jakość brzmienia?

Rozumiem, ale myślenie logiczne chyba dotyczy już dzieci powyżej 10 roku życia, a jeśli ktoś ma z tym problem, to zawsze jest google;)

6 (edytowany przez Van 2009-01-21 19:18:20)

Odp: Czy zdarty lakier pogarsza jakość brzmienia?

Daj spokój, ja tam po zerwaniu struny przy strojeniu pierwszego dnia posiadania gitary dostałem wręcz chorobliwej fobii robienia czegokolwiek na własną rękę. Wyleczyła mnie z niej dopiero siostra, mająca doświadczenie w grze na gitarze, jednak musiała w tym celu przyjechać do domu ze stolicy (odległość ok. 150 km), gdzie mieszka na stałe (zanim to nastąpiło, minęły 2 miesiące, podczas których nieszczęsny instrument, symbol mojej klęski, leżał nietykany w kącie).
Może moje opowiadanie pozwoli zrozumieć forumowym weteranom gitary niejaką naiwność nowicjuszy smile

Może i jestem zerem, ale będę walczył!

7

Odp: Czy zdarty lakier pogarsza jakość brzmienia?

Ja nadal pamiętam jak kiedyś napisałem na forum czy na elektrycznej są te same chwyty co na akustycznej wink