Temat: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

tak wiec..zanim przeczytacie..prosze o zachowanie powagi.. prosba jest jak najbardziej serio
( i tak wiem pisze za duzo kropek:P)

zna ktos(lub sam moze zrobic) opracowanie do piosenki Justina Biebera(tak wiem)-baby ?...
chcieliśmy zrobić z zespołem(szkolnym:P) jakiś popowy shit(ten nam odpowiada bo nikt w szkole nie słucha justina..-no prawie- ale każdy nie wiedząc czemu chociaż zna kawałek tekstu:) przerobiony na rocka\punka\metal i wszystko podobne.. jeżeli ktokolwiek miałby jakiekolwiek opracowanie(lub sam by nad tym posiedział dla relaksu:P) byłabym bardzo wdzięczna.

pozdro!!:D kazda pomoc sie przyda

PS. zrobiłabym sama ale niestety jeszcze nie jestem dobra w te klocki:)...(chodzi o przejscia itp)

2

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

Tokyo Hotel tez kazdy zna, moze lepiej TH? smile Co by tam nie mowic to z takiej hmm... muzyki to jednak th wypada lepiej big_smile

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

3 (edytowany przez krethh 2010-12-17 23:24:38)

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

[video]http://www.youtube.com/watch?v=4bqRpXPy4kM[/video]
Jeżeli obiecasz mi że zagracie to na jakimś gigu to podejmę się opracować to dla ciebie big_smile

4

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

ta wersja piosenki dużo lepsza big_smile

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

5 (edytowany przez ania1921 2010-12-18 13:11:26)

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

krethh..gigu?:>.... tzn własnie myslelismy na tą wersją death metalową:)tylko nigdzie nie moglismy znalesc opracowania:D




PS. tam gdzie spiewa ludacris(?) nie bedzie wokalu tylko solo na perce;)

6

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

Krester napisał/a:

Tokyo Hotel tez kazdy zna, moze lepiej TH? smile Co by tam nie mowic to z takiej hmm... muzyki to jednak th wypada lepiej big_smile

th odpada...nikt nie zna słów;P

7

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

Nie łatwiej wziąć coś Dody i zgrać w stylu Behemotha? xD

8

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

myszon przypoominam ze to szkolny zespół;p.... behemoth odpadł na wstępie.... a doda..to kicz xD juz lepiej justin:P

9

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

Jeśli Doda to kicz, to bimber to eee... <brak mi słów>...

10

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

tak wiem:P...zeby nie było nie słuchamy go:P...i uwazamy ze jego sława jest paradoksalna:P..no ale cóż:P

11

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

Paradoksem jest wpadnięcie w szybę i jak dla mnie to jest jedyny fakt dla którego on jest "sławny".

12

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

krethh to jak dasz rade?:D

13

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

A obiecasz że zagrasz? Żądam video big_smile

14

Odp: prosze wejdz i wesprzyj młodą gitarzystke:)^^

ok:D..nie ma sprawy;P...wszyce jeszcze filmiki do ac dc i i love rock 'n roll i do grechuty-dni których nie znamy;p( wszystko zmodifikowane big_smile na bardziej czaderskie:P