Temat: Brzeczy Struna G ;(

Witam. Dzis majac gitare szkole zaczela brzeczec ni stad ni z owad struna G ... No to mysle sobie ze kwestia struny, wymienilem po szkole na inna strune, dalej brzeczy ale slabiej, no ale wciaz jest ten niesmak ;/ struny mam 12 a zalozylem pozniej z kompletu 10. Na 12 to na wszystkich progach brzeczala, a na 10 od 5 wzwyz! help ;( nowa gitara i dopiero teraz to zauwazylem a model to Takamine G320

Takamine G320 NS big_smile (Nareszcie ";.....:")

2

Odp: Brzeczy Struna G ;(

regulacja gryfu ?

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

3

Odp: Brzeczy Struna G ;(

mi też brzęczy w Schecterze tyle że u mnie struna jakimś sposobem "przecięła" siodełko przez co rowek jest za głęboki ... podłożyłem zagięty kilka razy skrawek papieru i jakoś da się wytrzymać big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

4

Odp: Brzeczy Struna G ;(

@sylwester
regulacja gryfu nic nie pomoze, wrecz by pogorszyla, bylem u goscia co naprawia gitary i tak powiedzial

@lis1994
gosciu ww powiedzial mi ze moze pomoc tylko podlozenie, ale podlozylem papierek pare razy zwiniety i nie pomoglo D:

Takamine G320 NS big_smile (Nareszcie ";.....:")

5 (edytowany przez oabliss 2011-01-11 19:14:03)

Odp: Brzeczy Struna G ;(

Bawie sie z regulacja zobaczymy czy cos z tego wyjdzie trzymcie kciuki ! tongue
hmm.... narazie malo z tego wyszlo D: moze sproboje jeszcze raz jutro ;3 a wiecie do ilu razy mozna maksymalnie krecic?

Takamine G320 NS big_smile (Nareszcie ";.....:")