Temat: Podzękowania dla Pana Darka

Człowieku! Uratowałeś mi życie! Niechaj dobra Pani Bozia po stokroć Ci za to w dzieciach wynagrodzi! wink

Na piątek mam na blaszkę wykuć wszystkie dźwięki na gryfie. Gdyby nie Twój kurs to bym nawet nie wiedział jak się do tego zabrać. To samo tyczy się Interwałów.

Świetny kurs!

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam smile
Tomek

Gitara jest jak masturbacja. Bierzesz do ręki i nie możesz przestać wink

2

Odp: Podzękowania dla Pana Darka

Spoko, tylko kto tak Cię męczy tym kuciem na blaszkę?

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

3 (edytowany przez softnet 2011-01-11 23:02:42)

Odp: Podzękowania dla Pana Darka

Jego pseudonim to Killer wink Jacek pochodzi z Chełma, ale teraz pracuje w Lublinie. Tutaj też założył razem z Arkiem swoją szkołę o nazwie RockDiscipline, jednak ja ją nazywam Lubelską Szkołą Hardrocka. Trzeba tam wejść choćby na 5 minut aby zrozumieć dlaczego smile

Gitara jest jak masturbacja. Bierzesz do ręki i nie możesz przestać wink

4

Odp: Podzękowania dla Pana Darka

Ja też podziękuję panu Darkowi, bez Pana nie umiałbym nawet podstawowych chwytów smile

Darek powiedział:
Kuba02 został mianowany oficjalnie forumowym Archeologiem więc [...] ma prawo robić odkopy
big_smile

5

Odp: Podzękowania dla Pana Darka

Ja też przyłącze się do podziękowań dla pana Darka bo gdyby nie ta strona w ogóle bym nie umiał grać big_smile

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
"Czarny ty panie błądzę zapewne, bo nie ma ciał nie ma dusz".
Kat "Diabelski Dom III"

6

Odp: Podzękowania dla Pana Darka

Ja także podziękuję Panu Darkowi, dzięki któremu umiem już coś tam "grać"! Zapewne gdybym nie odkryła tego kursu nie umiałabym nic. smile

7

Odp: Podzękowania dla Pana Darka

Skoro mamy taką miłą atmosferę, to ja też podziękuję Panu Darkowi za utworzenie tej strony. To dzięki niej postanowiłem kupić gitarę i samodzielnie uczyć grać.

8

Odp: Podzękowania dla Pana Darka

No to i ja dziękuję, w końcu po roku jakoś cośtam brzdąkam dzięki temu kursowi big_smile

J&D l80 + T. Burton Greengo + Randall RX75RG2 + Coxx Cg-15