Temat: Power tabs?

Witam.

mam pytanko: co to jest power tabs. W czym to otwierać bo to chyba nie jest to samo co power chords ;] wyskakująmi w takim formacie na 911tabs niektóre piosenki po pobraniu windows nie wie w czym to odczytać

2

Odp: Power tabs?

Power tab jest taki program. Podobny do guitar pro ale GP lepsze

Angus Young The Best

3

Odp: Power tabs?

A ja się właśnie nie zgodzę, z powyższym stwierdzeniem. Powertab może nie ma aż tylu opcji co gp, ale jest w pełni darmowy, bezproblemowy i szybko się odpala - mnie po prostu krew zalewa, za każdym razem gdy odpalam gp. Na nieszczęście mało tabów stworzonych za pomocą tego programu pojawia się w sieci...

4

Odp: Power tabs?

czyli w power tab jest więcej tabów?? jak tak to fajnie bo nigdzie nie mogę znaleźć np. half way up my head - suicidal tendencies.

we need to sound!!

5

Odp: Power tabs?

Ja mam kazdy program za darmo jaki chce

Angus Young The Best

6

Odp: Power tabs?

Dawisiek21 napisał/a:

Ja mam kazdy program za darmo jaki chce

Nie ma się czym chwalić w sumie, ale sam też tak kiedyś miałem. Dopiero po pewnym czasie może się to zmienić, gdy zaczynasz na czymś zarabiać i widzisz, że ktoś Cię okrada smile

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

7

Odp: Power tabs?

Dawisiek masz na myśli piraty?

8 (edytowany przez Sylwestersobinek 2009-04-25 15:05:32)

Odp: Power tabs?

No chyba...
Załatwisz mi Windows 7 ???:D
Hahaha

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

9

Odp: Power tabs?

xD.
Ciesz się że to forum jest tylko dla zalogowanych :]

10

Odp: Power tabs?

ale nie zalogowani też mogą je przeglądać big_smile

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

11

Odp: Power tabs?

To akurat nie

12

Odp: Power tabs?

Dawisiek21 napisał/a:

Ja mam kazdy program za darmo jaki chce

Doprawdy? A co jeszcze takiego dziecko drogie masz?
Tak jak już stwierdził Darek, nie masz czym się chwalić, co więcej, tu nie chodzi o to, by dowiedzieć się co kto może mieć, tylko wypowiedzieć się na temat - w tym wypadku programu powertab, który porównujemy pod względem użyteczności z guitar pro. W "kto kradnie lepiej" można się bawić z kolegami pod blokiem.

Sylwestersobinek napisał/a:

ale nie zalogowani też mogą je przeglądać

Gitarzystek ma rację, to podforum jest niewidoczne z pozycji niezalogowanego użytkownika.

wierci napisał/a:

czyli w power tab jest więcej tabów??

Napisałem wcześniej, że tabulatur w *.ptb, jest mniej, możliwe, że odrobinę zagmatwałem wypowiedź, jeśli jest niejasna, to przepraszam wink