Temat: Mayones

Witam, mam pytanie ponieważ przy wizycie w komisie zobaczyłem gitarę firmy Mayones, ładna niebieska, mało zniszczona itp. za 325zł, teraz sprawdzam na guitarcenter i ceny mayonezów są w okolicach 4000zł B/. Mam pytanie czy ta firma produkuje tylko gitary z ,,górnej ,, półki czy mają poprostu takie nieprzekraczające 500-700zł?

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

2

Odp: Mayones

Kiedyś Mayones produkował tanśze wersje swoich gitar i to są właśnie te kilkuletnie modele, które można znaleźć jako używane. Teraz te tańsze gitary to gitary  Flame (by Mayones). Tzn tak mi się wydaje, jeśli się mylę to mnie poprawcie wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Mayones

hymm to musze podejść i zobaczyć ale jestem pewien że na główce napewno było napisane mayones, zobacze jutro może jest model napisany, widziałem, że troche były progi starte, ale jakby to była gitarka co w sklepie 4000 kosztuje to warto smile

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

4

Odp: Mayones

Nie mowię, że to nie Mayones, bo tańsze Mayo też są, tylko starsze. Flame, to nowe gitarki, tzn nowsza wersja wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

5

Odp: Mayones

Stare mayonesy ktm, ktm2, kz i inne modele to dobre gitary z czasów gdy ta firma była jeszcze niewielka. Przyzwoite wiosła za śmieszną cenę.