Temat: "Fuck Her Gently" Tenacious D

Witam moje pytanie brzmi:
Czy mógł by mi ktoś wyjaśnić jak to zagrać tongue bo mam tabulaturę :
e|---2-----2-----------5-----5-----------3----3-----------------0------------|
B|-----3-----3-----------7-----7-----------5----5-------------2--------------|
G|-------2-----2-----------6-----6-----------4----4---------0----------------|
D|-0-------------0---4-------------4---2------------------2-------------------|
A|------------------------------------------------------0-----------------------|
E|------------------------------------------------------------------------------|

i nie bardzo wiem jak to łapać tongue znaczy się początek łapie sobie chwyt D i jadę natomiast problem się zaczyna gdy trzeba złapać dalej. Próbowałem to złapać jak Dm tylko ta 4 na strunie D mi psuje szyki. Czy ktoś z was ma może jakiś prosty sposób żeby sobie z tym poradzić ??
Z góry Dzięki za odpowiedzi smile

2

Odp: "Fuck Her Gently" Tenacious D

na 4 progu łapiesz albo barowy albo "zwyczajnie" pierwszym palcem, w każdym razie ten dźwięk na strunie d masz pod pierwszym palcem.Drugi palec dajesz na 5 próg na strunie e, 3 palec na 6 próg na g i 4 na 7 próg na strunie b, potem wystarczy to przesunąć niżej ( w sensie pierwszy palec na 2 progu).
inaczej się za bardzo nie da wink

www.hobosonwheels.wordpress.com - blog z moich podróży

3

Odp: "Fuck Her Gently" Tenacious D

lol big_smile łapiesz Dm bez użycia palca wskazującego, przesuwasz w odpowiednie miejsca i robisz barre wskazującym na 4 progu, nastepnie to samo ustawienie palcow 2 progi nizej i na końcu Ajakieśtam[?] ~~

4

Odp: "Fuck Her Gently" Tenacious D

Panki napisał/a:

na końcu Ajakieśtam[?] ~~

konkretniej A7

peace!

strat hss -> dunlop JH-1B -> Marshall JCM 900

5

Odp: "Fuck Her Gently" Tenacious D

Dzięki wielkie za pomoc smile Trochę mi się koordynacja miedzy palcami pie... psuje tongue ale myślę że jak poćwiczę będzie lepiej tongue