1

Temat: Przester

Chciałbym wyciągnąć na moim sprzęcie ładny przester, niestety mój efekt nie spełnia do tego moich oczekiwań ^^ mam efekt KORG Pandora Px5d i to właściwie tyle. Myślałem o zakupie jakiejś kostki przesteru do grania ciężkich death metalowych riffów, przy której basy nie pierdzą i ogólnie ładnie się eksponują, a nie jest to jeden wielki huk, no i podłączenia jej do Pandory w której mam różne wzmacniacze, kolumny, bramkę szumów itp. Czy to do dobry pomysł? Jaki przester powinienem kupić własnie do ciężkiego metalu (nie za drogi)? Z góry dzięki za pomoc tongue

2

Odp: Przester

Boss DS1 albo POD z symulajcami brzmień ulubionych gitarzystów wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Przester

Mesa Dual Rectifier i jazda.

A tak serio to najlepiej wywal tego KORGa i kup POD'a, tam są Higainowe symulacje i na wieży/słuchawkach nie będzie pierdziało i powinno być znośnie, miło i przyjemnie. Wszelkie przestery w kostce typu ten Boss DS1 tylko pogorszą sprawę. A najlepiej...Dozbieraj i kup lampę + paczkę z 12" głośnikiem (do metalu to tylko takie), a potem jakąś dopałkę typu Metal Muff.
Z tańszej alternatywy to VOX AD30VT-XL

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95