Temat: Żadnych tajemnic - opinie? Komentarze.

Czy ktoś z Was zetknął się z książką "Żadnych tajemnic - szkoła gry na gitarze" Krzysztofa Błasia?
Planuję zaopatrzyć się w ni to kurs, ni to poradnik - byle materiał był odpowiedni dla początkującego (brzdąkam 3miesiąc ze średnim skutkiem) Był dobrze uporządkowany no i w przystępnej formie smile
Czy to odpowiednia pozycja? Czytałem co nieco że wielu chwali tą książkę ale szkoda ze to nie kwestia 30-40zł tongue
Być może coś innego proponujecie?

Gram na elektryku.

2

Odp: Żadnych tajemnic - opinie? Komentarze.

Może zamiast wydawać tej kasy wejdź na tą stronkę: www.gitaradlapoczatkujacych.pl

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Żadnych tajemnic - opinie? Komentarze.

Ja ci poradze tak: Możesz się uczyć techniki i takich tam pierdół, ale na pewno COŚ ci wychodzi. I włącz sobie dziennie parenaście razy jakiś backing track i graj po nim, po skali - zamiast grać oklepane schematy prędzej nauczysz się - po prostu - grać.

peace!

strat hss -> dunlop JH-1B -> Marshall JCM 900

4

Odp: Żadnych tajemnic - opinie? Komentarze.

Na książkę chciałem się zdecydować z racji skal (swoją drogą będą tu kiedyś przedstawione? nie widziałem ich chyba) i tego wszech obecnego zachwalania jej tongue
Widać nie wszystko złoto co się świeci.
hippie co to backing track?

5

Odp: Żadnych tajemnic - opinie? Komentarze.

http://www.all-guitar-chords.com/guitar_scales.php do wyboru, do koloru.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

6

Odp: Żadnych tajemnic - opinie? Komentarze.

Znam tą stronę - to wszystko? Nic więcej, teorii, skomplikowanych wywodów? tongue
Skale do tej pory mi się zawsze kojarzą z czymś najgorszym co może być poza nutami smile

7

Odp: Żadnych tajemnic - opinie? Komentarze.

shinigami - polecam wklepać w jutuba

peace!

strat hss -> dunlop JH-1B -> Marshall JCM 900

8

Odp: Żadnych tajemnic - opinie? Komentarze.

Shinigami, teorię masz na tej stronce.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

9

Odp: Żadnych tajemnic - opinie? Komentarze.

Graj tez np jakies piosenki i ukladaj do nich swoje wlasne riffy czy tez solowki


Tak przy okazji bo juz mialem sie oto dawno spytac,zna ktos jakies fajne stroki z backtrackami,bo na youtubie to srednie sa

Vintage V100+Marshall VS100

10

Odp: Żadnych tajemnic - opinie? Komentarze.

http://www.guitarbt.com/index.php?page=dl_list cały alfabet big_smile Polecam to wrzucić modom na stronke wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993