1

Temat: Gdzie się uczyć?

Samouk nie jest ze mnie najlepszy, dlatego chciałbym się trochę gry na gitarze poduczyć. Polecacie nauczycieli bez żadnych kwalifikacji, ot takich przygodnych grajków, czy też raczej szkoły muzyczne?

2

Odp: Gdzie się uczyć?

Gitara ma to do siebie, że można być idiotą bez wykształcenia a grać no... świetnie. Tak jak Hendrix, który idiotą nie był to wykształcenia nie miał.

peace!

strat hss -> dunlop JH-1B -> Marshall JCM 900

3

Odp: Gdzie się uczyć?

- "Jeśli chodzi o gitarę - twierdzi Jimmy - to dobrze, że nie uczono gry na niej w szkole. Samokształcenie było najważniejszą częścią mojej edukacji. Jestem pewien, że razem z Jeffem Beckiem dlatego tak bardzo cieszyliśmy się muzyką, ponieważ nie zajmowaliśmy się nią pod przymusem."-Jimmy Page
Zalezy jak podejdziesz do tej edukacji,pamietaj ze to ty masz kierowac swoja gra,szkola ma byc jezeli juz takim bonusem

Vintage V100+Marshall VS100

4

Odp: Gdzie się uczyć?

No i oczywiście tak będzie, jednakże ja nie mam takiego talentu jak Hendrix, Santana, czy też Gass. Ja chcę się nauczyć grać, a potrzebuję po prostu jakiegoś przewodnika smile.

5

Odp: Gdzie się uczyć?

dla tych z okolic wrocławia, jest świetna szkoła gitarowa z wysmienita obsada m.in K.Błaś (autor szkół Gitarowe wyzwania i Zadnych Tajemnic), z tego co pamietam to nawet L.Cichonski tam wykladal swego czasu a sama szkola reklamuje sie ze jest pod patronatem Satrianiego smile


http://www.heavymetalgraj.pl/index2.html