1

Temat: "Luźny" przetwornik

Mam nową gitarę (Vintage V100) jak zdejmowałem folie ochronną z przetworników zauważyłem że ten przy mostku się rusza tzn lekko jak przyduszę to się przegina w górę lub dół (ten przy gryfie ani drgnie i jest lekko niżej osadzony). Czy tak powinno być? Ogólnie mógłby mi ktoś napisać co i w jaki sposób sprawdzić czy z gitarą jest wszystko jak powinno.

Vintage V100BB + Crate FW 15 bez R

2 (edytowany przez grzesiek2805 2010-04-15 14:55:01)

Odp: "Luźny" przetwornik

Przetrornik zamocowany jest na dwóch srubkach po jego bokach. Jesli mowisz, że ten wyżej osadzony się rusza, to pewnie dlatego, że jest podniesiony i nie opiera się na tym "wyżłobieniu" (w ktorym jest przetwornik), tylko jego zamocowaniem są właśnie te dwie śrubki. Te śrubki powinny być na osi humba, więc rusza się w jedna i drugą stronę. smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: "Luźny" przetwornik

... czyli tak powinno być?:)

Vintage V100BB + Crate FW 15 bez R

4

Odp: "Luźny" przetwornik

wg. mnie nic się nie dzieje smile (ja też tak mam) smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

5

Odp: "Luźny" przetwornik

Ja tez tak mam, i jest ok

ESP LTD EC-50             Roland Micro Cube
GG:18350838         Mój kanał Youtube
Regulamin dobrego ucznia - gdy szkoła się pali gaś ją benzyną

6

Odp: "Luźny" przetwornik

To nic powaznego,tez mam Vintage i mi obydwa lataja,to normalne.

Vintage V100+Marshall VS100

7

Odp: "Luźny" przetwornik

no, niech jeszcze tak z 10 osob napisze, że też tak ma i można zamknąć temat big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

8

Odp: "Luźny" przetwornik

No ja też tak mam tongue

http://www.youtube.com/user/Brtk93
Fender American Standard Stratocaster

9 (edytowany przez fallen 2010-04-15 18:53:55)

Odp: "Luźny" przetwornik

To jeszcze napiszcie że też tak macie jak tu (jedno pokrętło volume działa w pełnej skali drugie tylko do 3) i mogę spać spokojnie smile

Vintage V100BB + Crate FW 15 bez R