Temat: zapchana dziurka

w moim klasyku zapchała sie dziurka w mostku (ta co sie struny przewleka i nie dam rady wy ciągnąć pozostałosci struny

pomocy!!!!!!!!!


PS.przez przypadek odciołem strune od tego kawałka:(

"Śmiejcie się ze mnie, że jestem inny, ja śmieję się z was że wszyscy jesteście tacy sami,
Epiphone Les Paul Custom + Laney CUB 12R+Dunlop GCB95
takamine eg260c WR

2

Odp: zapchana dziurka

spróbuj cyrklem przepchać tongue albo wkładem od długopisu ^^

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

3

Odp: zapchana dziurka

Jak mamy Ci pomóc?

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

4

Odp: zapchana dziurka

podpowiedziec jak to przepchac

"Śmiejcie się ze mnie, że jestem inny, ja śmieję się z was że wszyscy jesteście tacy sami,
Epiphone Les Paul Custom + Laney CUB 12R+Dunlop GCB95
takamine eg260c WR

5

Odp: zapchana dziurka

igła...

6 (edytowany przez Sylwester 2010-05-28 18:16:09)

Odp: zapchana dziurka

drutem ^^ albo przedmuchać spróbuj

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

7

Odp: zapchana dziurka

wiem, że mnie posądzicie o dziwne skojarzenia, ale jak zobaczyłem co jest napisane w temacie to mało z krzesła nie spadłem tongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

8

Odp: zapchana dziurka

grzesiek2805 napisał/a:

wiem, że mnie posądzicie o dziwne skojarzenia, ale jak zobaczyłem co jest napisane w temacie to mało z krzesła nie spadłem tongue

Nie tobie jednemu big_smile

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

9

Odp: zapchana dziurka

Jak śpiewał Stuhr:

nie ma takiej rury na świecie, której nie można odetkać

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów

10

Odp: zapchana dziurka

O boże. Ja rozumiem że ktoś może mieć problem z założeniem struny albo trzymaniem kostki. Ale to już trochę przegięcie.
<ironia>Trzeba było najpierw poszukać na googlach, może ktoś już miał ten problem</ironia>

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

11

Odp: zapchana dziurka

Może lutnik sobie z tym poradzi? big_smile

12

Odp: zapchana dziurka

Darek napisał/a:

Jak śpiewał Stuhr:

nie ma takiej rury na świecie, której nie można odetkać

Haha, jaki zbieg okoliczności - bo akurat godzinę temu to oglądałem na youtubie big_smile