Temat: Sounder - opinie

Witam.
Niedawno kupilem gitare klasyczna firmy Sounder.

Czytalem troche na forum i pisaliscie ze jest to slaba firma, chcialbym wiedziec czy mam kupowac nowa gitare czy dalej cwiczyc na tej.

2

Odp: Sounder - opinie

Ja na Twoim miejscu pograłabym troche na tej co masz a jak by juz z nia było naprawde kiepsko i nic sie nie dało zagrac tak jak należy to kupiłabym nową smile Chyba że masz juz pieniądze to kupuj nową big_smile Ale wydaje mi sie że powinienes przed zakupem trochę poczytac na temat jakich gitar nie kupowac a nie po fakcie wink

3

Odp: Sounder - opinie

Wszystko sie wzielo z tego ze kolezanka z koloni fajnie grala tongue i bez namyslu kupiel mpierwsza lepsza gitare. dopiero pozniej zaczelem czytac fora i takie tematy.
Gram od niedawan wiec mysle ze poucze sie grac na tej i kiedy bede juz naprawde cos potrafil, przerzuce sie na lepsza.
Jest to dobry pomysl?

4

Odp: Sounder - opinie

Tylko jest pytanie, czy na tym da sie w ogole cos nauczyc?

Angus Young The Best

5

Odp: Sounder - opinie

Mój kolega ma soundera i da się grać i uczy się na niej..

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

6

Odp: Sounder - opinie

Fajnych masz kolegów.

Angus Young The Best

7 (edytowany przez grzesiek2805 2010-01-12 16:41:16)

Odp: Sounder - opinie

Dawisiek... takie odpowiedzi bez sensu w ogole nikomu nie pomogą (to tak btw).
Jeśli tylko gitara stroi na progach, struny nie brzęcza i da się na niej grać, to nie ma znaczenia czy to sonder czy nie.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

8

Odp: Sounder - opinie

no niby tak big_smile Ucz sie ucz potem zmień smile

"Live To Play Live"

9

Odp: Sounder - opinie

Dobra dzieki wszystkim za odpowiedzi.