Temat: Zatyczki Strun

Witam ,
Mam taki problem że zatyczka od strun siedzi za luźno. Wymieniłem wszystkie struny , zaczałem od basowej e i bylo wszystko ok . lecz gdy zacząłem wymianę strun e wiolinowej to zatyczka była strasznie luźno usztywniłem ją papierkiem i jakoś się trzyma , lecz w przyszłości wolałbym aby to się trzymało normalnie
Pragnę dodać iż jest to gitara Yamaha F310P

2

Odp: Zatyczki Strun

Kołki można dokupić.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

3

Odp: Zatyczki Strun

hmmm a czasem przy naciągnięciu struny korek się nie usztywnia ??

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

Odp: Zatyczki Strun

No tak ale z kołkiem jest wszystko ok tylko z tym otworem chyba nie ... bo kołek pasował doskonale do innych otworów. Proszę o pomoc.

Odp: Zatyczki Strun

no chyba nie.. bo próbowałem zrobić tak ze '' a możne się będzie trzymało'' i kołka 20 min po pokoju szukałem ;p

6

Odp: Zatyczki Strun

Trochę dziwnie powinien być dopasowany do dziurki, kup nowy, albo to otwór jest jakiś niewymiarowy. Jeżeli ten patent z papierkiem działa to zostaw tak jak jest.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

Odp: Zatyczki Strun

A czy można dostać kołki uniwersalne które dostosowują kształt do otworu? bo z godziny na godzinę trzyma ona co raz słabiej a struj to juz wcale nie trzyma ;/