1

Temat: Jak zapiąć pasek do gitary

Hej! Mam gitarę akustyczną i nie wiem, jak zapiąć do niej pasek. Od spodu gitary jest taki kołek i z tym końcem paska nie ma problemu. Ale za co przypiąć drugi? Przywiązać drutem za główkę czy jak? Może mój problem wydaje się śmieszny, ale naprawdę nie wiem, jak sobie z tym poradzić.

2

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

Jak nie masz z przodu kolka to do glowki trzeba, ja osobiscie mam 2 kolki

Angus Young The Best

3

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

Ja z paskiem dostałem sznurek z haczykien.U mnie wystarczy że druga czesc sznurka podczepie do otworu rezonansowego pudla i tyle

Vintage V100+Marshall VS100

4

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

To masz krawat?

Angus Young The Best

5

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

Ja dostałem sznurek i po prostu przywiązałem pod strunami wink

6

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

Nie nie mam krawatu tongue.Robie dokładnie tak jak Beatle.

Vintage V100+Marshall VS100

7

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

W komplecie z paskiem nie dostałem żadnych sznurków ani niczego w tym stylu. Powinienem sobie to dokupić, czy wystarczy sobie zrobić samemu z kawałka sznurka?

8

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

Wszystko byle nie drutem tongue wystaczy dobrze zawiazac jakims sznurkiem byle nie byla to zwykla nitka wink tak zeby utrzymala wage gitary i sie sama nie roplatala ^^ Pamietaj tez zeby dobrze przewiazac ten sznurek ;p

9

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

najlepiej kupić sznurówki w sklepie z obuwiem i już masz porządny "sznurek" big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

10 (edytowany przez Szeryf 2009-09-03 16:33:00)

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

Dobra, w takim razie przywiążę to czymś solidnym. Z tym drutem to żartowałem (zdaję sobie sprawę, jakie mogłyby być tego skutki wink ) Chciałem się tylko upewnić, czy nie trzeba czegoś dokupić. Dzięki za pomoc smile

11

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

mam ten sam problem. myślicie, że gdybym zaniosła gitare do salonu muzycznego (w którym ją kupiłam) to by mi dorobili?

12

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

po co ? nie lepiej przywiązać z drugiej strony sznurkiem do główki ? ja tak robię tongue

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

13

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

zrób zdjęcie ;P
osobiście nie jestem zbyt zdolna manualnie i wolę nie ryzykować.

14

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

http://img709.imageshack.us/img709/3182/img0763j.jpg
http://img22.imageshack.us/img22/2724/img0762ss.jpg

wiązane jak sznurówki w butach ;]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

15

Odp: Jak zapiąć pasek do gitary

nom wink

"Live To Play Live"