Temat: Komputer i kabel

Podłączyłem swojego Elektro-Akustyka do kompa lecz nie słychać dźwięku....Czy wie ktoś co muszę zrobić by było dźwięk słychać....?

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

2

Odp: Komputer i kabel

może jakiś program trzeba ?? sprawdź czy dobrze podłączyłeś kabelek ;] z tego co się orientuje powinno być podłączone do niebieskiego wejscia

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

3

Odp: Komputer i kabel

sciagnij auda city podlacz do line lub mikrofonu, nie bedzie slychec lecz bedzie sie nagrywac ale zeby bylo slycha to mozna jakos zrobic

Angus Young The Best

4

Odp: Komputer i kabel

Chodzi mi tylko o to żeby było tylko słychać...

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

5

Odp: Komputer i kabel

Ściągnij może "Całkowicie legalną wersję" Amplitube. Albo jakiś inny, podobny, lecz legalny i darmowy program.

Ibanez S320
Line 6 Spider IV 15

6

Odp: Komputer i kabel

Jak podłączysz mikrofon i będziesz do niego mówił to też nie będziesz nic słyszał w głośnikach smile

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

7

Odp: Komputer i kabel

Raphael napisał/a:

Ściągnij może "Całkowicie legalną wersję" Amplitube. Albo jakiś inny, podobny, lecz legalny i darmowy program.

Nie ta Bajka....Ściągnę se pirata bo pewnie legalne wersje w necie to Triale...A jak nie to rialem będę musiał się zadowolić lub znajdę cracka....

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

8

Odp: Komputer i kabel

Ustaw w swoich opcjach audio tak zeby mikrofon byl pod wejsciem powinno dzialac o ile dobrze pamietam ja tak to mam. Jedno jest pewne jakis specjalnych programow nie potrzeba zeby ustawic slyszalnosc mikrofonu, sam mam teraz tak ustawione ale robil mi to brat i nie wiem jak to teraz zrobic tongue Pozniej pokombinuje to Ci napisze co udalo mi sie zdzialac.

9

Odp: Komputer i kabel

Ale jest jeden legalny piec softowy! nie pamiętam tylko nazwy... Wiem! Waves GTR!

Ibanez S320
Line 6 Spider IV 15

10 (edytowany przez Sylwestersobinek 2009-09-02 20:40:39)

Odp: Komputer i kabel

Jak Włączyć To Coś, Ten Amplutube Bo Jakoś Nic Nie Słyszę Z Kompa...

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.