Temat: Dwa nowe, gitarowe Git-serwisy

Witajcie, trochę niezręcznie anonsować forum dyskusyjne na innym forum, ale skoro istnieje dział na takie anonse to mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za nietakt...

Właśnie uruchomiliśmy oficjalnie nowe forum pod adresem http://gitgitara.pl. Pomysł jest taki aby było to coś więcej niż miejsce do dyskusji i aby pomieścić tam działy spotykane w portalach gitarowych - takie jak newsy, giełda, dział szkoleniowy, materiały wideo itp. - ale bez dzielenia tego na różne interfejsy, po prostu wszystko zgromadzone jest w strukturze typowej dla forum.

http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/forum/img/m/9709/t/p18lap11ohue815kkpe817r287n3.jpg

Posty można uzupełniać załącznikami, także w formacie MP3, odtwarzanymi przy pomocy pokładowego playera.

Do GitGitara.pl zapraszamy nie tylko gitarzystów i miłośników gitary, ale także firmy komercyjne - salony muzyczne, dostawców itp. Wydzieliliśmy oficjalnie działy, w których można zamieszczać wpisy "firmowe" bez obawy o zarzut naruszenia regulaminu czy netykiety (newsy, część giełdy).

Nie udało nam się upchnąć w strukturze forum katalogu ciekawych stron gitarowych, dlatego pod adresem http://gitlink.pl uruchomiliśmy osobny serwis GitLink.pl. Zapraszamy właścicieli ciekawych stron gitarowych i muzycznych, a także wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi sieciowymi odkryciami, do umieszczania wpisów w katalogu. Jest to bezpłatne, nie wymagamy żadnych linków zwrotnych itp.

http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/forum/img/m/9709/t/p18lapd9htlnf1c20esg1ak9ai77.jpg

Oba serwisy mają wersję mobilną i zapewne sporo błędów, do których wytykania zapraszamy :-)