Temat: Y'all want a single (KoRn cover) by Temp

[video]http://www.youtube.com/watch?v=AlggED-fWog[/video]

Nie będe się rozpisywał bo wsumie i tak nikt nie przegląda tych tematów big_smile

2

Odp: Y'all want a single (KoRn cover) by Temp

To dlaczego to wstawiłeś? O.o
Nie do końca nikt - to forum pamięta lepsze czasy, mam nadzieję, że wrócą. Są tu tacy co słuchają i czasami po prostu nie mają czasu komentować wink

Bardzo dobry cover. Na czym nagrywałeś?

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

3

Odp: Y'all want a single (KoRn cover) by Temp

Wsumie ta wstawka była po to, by sprowokować właśnie. Na różnych forach wstawiałem duż lepszy instrumental w moim wykonaniu i nikt nic nie odpisał. Więc teraz postanowiłem sprawdzić, czy ktoś reaguje na takie zaczepki big_smile

Co do tego coveru, to wsumie sam widzę masę błędów, ale dzięki za miły komentarz. Nagrywane na Dean Vednetta 1.0, struny DR 13-65 strojone do Standard A (nie mam siedmiostrunówy, ale pierwsza struna w tym utworze i tak nie jest używana), interfejs POD GX, symulacja wzmaków i efektów w Guitar Rig5 (do domego grania bardzo dobre rozwiązanie).

4

Odp: Y'all want a single (KoRn cover) by Temp

Zareagowałem tak też dlatego, że to forum trochę umiera niestety... No nie wiem - może wydobrzeje z czasem wink A! I to forum jest wyjątkowe, nie dziw, że na innych nie dostałeś odpowiedzi ;D

Błędy błędami - one nie rzucają się aż tak w oczy. Brzmienie mi się bardzo podoba wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

5

Odp: Y'all want a single (KoRn cover) by Temp

dobra jakość nagrania i bardzo dobre wykonanie wink

6

Odp: Y'all want a single (KoRn cover) by Temp

Dzięki ludzie, dobrze czasami usłyszeć coś miłego, choć na krytyke też jestem otwarty.

7

Odp: Y'all want a single (KoRn cover) by Temp

Pierwsze, co rzuca się w "uszy" to całkiem niezłe brzmienie smile
Trochę szkoda, że przez większość utworu przeplata się kilka motywów.
Porządne wykonanie, czysto i dokładnie. Gratuluję.
Ale... chciałbym czegoś więcej smile drugi cover KoRn'a na Twoim kanale też mnie nie nasycił. Pokaż więcej swoich umiejętności big_smile czekam.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

8 (edytowany przez Temporal 2014-02-08 14:33:34)

Odp: Y'all want a single (KoRn cover) by Temp

Trochę się namęczyłem by ukręcić coś ciekawego na tych cyfrowych symulacjach. Testowałem Ampliutube'a, Peavey'a, Pod Farma (ale tą wersję okrojoną która jest dołączana do POD gx) i ostatecznie Guitar Riga. Wszędzie narzekają ze GR najbardziej wali cyfrą i najlepszy jest PodFarm, a według mnie jest inaczej. Co prawda niektóre wzmacniacze z GR są sztuczne to symulacja Peaveya z Distortionem Cat i lekką equalizacją daje ciekawe efekty.

Co do samego utworu to niestety nie należy do tych skomplikowanych, choć samo granie tego czegoś daje wiele frajdy i można się trochę "pobujać".

W przyszłości mam zamiar też nagrać coś z Soulfly'a. Jeśli ktoś byłby ciekaw to na  soundclaudzie https://soundcloud.com/temporal333/tracks mam moje wcześniejsze instrumentale. Wsumie to starsze nagrania, a gitarzystą jestem dość początkującym więc masa błędów tam jest, no i trochę nierówno. Wcześniej wolałem nagrywać instrumentale, bo jednak całość jest moja i nikt nie zarzuci mi że gitare to podkład a nie moja gra itd. Tylko w instrumentalu znowu monotonnie przez brak vokalu. Może tutaj ktoś z głosem chętnie coś dogra do moich przyszłych instrumentali? Fajnie byłoby usłyszeć swoje covery z dogranym głosem.

9

Odp: Y'all want a single (KoRn cover) by Temp

Czekam na Soulfly. A może Diminished to B? Gwarantuję, że nasyci wszystkich.

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X