Temat: Piosenki.: )

Witam jestem tu nowa, i nie wiem czy dobrze piszę :) jak źle to bardzo przepraszam, nie znam się na tej stronce :)
a więc chciałabym zapytać czy może znacie jakieś proste piosenki na gitarę :) bez chwytów barrowych, ponieważ na razie mam opanowane te podstawowe :) jak ktoś zna jakieś proste piosenki to proszę pisać :) na razie umiem :
- zombie
-BAŚKA
- CZARNY CHLEB I CZARNA KAWA
PEGGY BROWN
-KRAJKA
-JA MAM TYLKO JEDEN ŚWIAT
-CHCIAŁBYM UMRZEĆ Z MIŁOŚCI T.LOVE JEST SUPER. :)
Bardzo chciałabym się nauczyć Bieszczadzkie anioły ale nie mam jak :) jestem samoukiem :). Proszę o pomoc :) i przepraszam.

2

Odp: Piosenki.: )

Jest cała lista, wystarczy zajrzeć do pierwszego lepszego śpiewnika. Masz Piła Tango jeszcze, coś Maleńczuka (nie już nie pamiętam jak grałem Ostatnią Nockę, ale wiem, że była prosta, a jeżeli nie to poćwiczysz jakiś jeden chwyt barowy wink). Je Cie! Jest tego tyle, że nawet nie wiem co zaproponować. Hasta Siempre Comandante jeszcze ;D Coś z Buena Vista Social Club też jak lubisz takie klimaty wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

3

Odp: Piosenki.: )

http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/f … php?id=641

Tak młody jak dzisiaj nie będziesz już nigdy. Bierz gitarę i graj!
Gitara dla początkujących
Ukulele dla początkujących
Ćwiczenia słuchu dla gitarzystów