1 (edytowany przez Bezimienny 2012-07-22 14:18:15)

Temat: Co sądzicie o strunach DR Neon?

Ogladajac struny natknąłem się na ciekawe struny

Tu film z youtube:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=WUt6quovfrM[/video]

I co o nich sądzicie?

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

2

Odp: Co sądzicie o strunach DR Neon?

Na pewno fajnie wyglądają, ale jeśli chcesz je kupić to zastanów się. Struny są 2 razy droższe od zwykłych i jakoś watpie by miały lepsze brzmienie. Jeżeli masz nadmiar pieniędzy to kupuj, jak nie to lepiej pozbieraj sobie na jakiś efekt.

3 (edytowany przez Bezimienny 2012-07-25 09:12:17)

Odp: Co sądzicie o strunach DR Neon?

ech Nie chce ich kupic wole sobie kupic Elixiry tylko daje link do nich jako ciekawostkie

Jeżeli masz nadmiar pieniędzy to kupuj, jak nie to lepiej pozbieraj sobie na jakiś efekt.

I co ma znaczyc to zdanie? Zerwaly mi sie struny to mam kupic efekt i na efekcie bede gral?

Satani, satani in amus dignita
Satani, satani e vade retro sagitta
Schecter Omen 6 + Crate Fw 15 R + Krank Distortion Maximus[DIY]

4

Odp: Co sądzicie o strunach DR Neon?

Bezimienny napisał/a:

Jeżeli masz nadmiar pieniędzy to kupuj, jak nie to lepiej pozbieraj sobie na jakiś efekt.

I co ma znaczyc to zdanie? Zerwaly mi sie struny to mam kupic efekt i na efekcie bede gral?

:facepalm:
Wyobraź sobie że kupujesz te neony. Kosztują niecałe 60 zł.
Zwykłe struny kosztują około 30zł.
Ile wynosi różnica? 30zł
Koledze chodziło o to, że lepiej kupić te nieświecące, a zaoszczędzoną w ten sposób kasę (30 zł czyli załóżmy) dołożyć do efektu.

Greco '90 SG 61 Made In Japan + Blackstar HT Studio 20 + Yamaha F310 + thumbpick
GG: 5042784

5

Odp: Co sądzicie o strunach DR Neon?

No dokładnie. Wybacz że od razu zacząłem Ci tak odradzać, faktycznie myślałem że zamierzasz je zakupić. Uważam że w grze na gitarze przede wszystkim należy świecić swoimi umiejętnościami, a nie strunami, za 6 dych możesz kupić te neony, albo elixiry, albo 2 paczki D'addario, wybór jest chyba oczywisty. Nie ukrywam że sam lubię czasami zobaczyć jakąś ciekawą rzecz i te struny taką rzeczą są, na pewno fajnie by wyglądały na jakimś koncercie w ciemnym klubie, ale do gry w domu to strata kasy.

6

Odp: Co sądzicie o strunach DR Neon?

3 paczki D'addario za 51 zł... To się chyba bardzo opłaca wink

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X