1

Temat: Nadgarstek po złamaniu, problem z grą.

Na wstępie chciałabym was wszystkich przywitać, to mój pierwszy post. Moim marzeniem jest nauczyć się gry na gitarze, próbuję uczyć się chwytów, problemem jest to, że pięć lat temu miałam złamany lewy nadgarstek i teraz gdy układam rękę na gryfie by "zagrać" chwyt boli mnie , później natomiast przez jakiś czas w nim coś strzela. Jak myślicie czy w końcu mój nadgarstek się ''odblokuje"? Dziękuję pięknie za odpowiedzi.:| Nie chciałabym rezygnować z tego marzenia.

2

Odp: Nadgarstek po złamaniu, problem z grą.

Sądzę, że musisz po prostu wyćwiczyć ten nadgarstek. Np. poprzez łapanie chwytów.

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Nadgarstek po złamaniu, problem z grą.

albo masturbacje

4

Odp: Nadgarstek po złamaniu, problem z grą.

Myslę, ze temat został wystarczająco wyczerpany. Hahahaha big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

5 (edytowany przez madziuchna 2012-01-21 18:36:09)

Odp: Nadgarstek po złamaniu, problem z grą.

Panki napisał/a:

albo masturbacje

Proszę o trochę dyskrecji lol Tu  mogą przebywać  młodsi członkowie społeczeństwa lol lol

Epiphone AJ 100

6 (edytowany przez Kuba02 2012-03-19 13:19:35)

Odp: Nadgarstek po złamaniu, problem z grą.

Cytuję:

Cytuję:
Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!

W sensie nadgarstek.

Darek powiedział:
Kuba02 został mianowany oficjalnie forumowym Archeologiem więc [...] ma prawo robić odkopy
big_smile