1

Temat: Problem z gitarą elektryczną..

Gdy podłączam kabel od gitary do piecyka piecyk tylko szumi , i y.. nie wydaje żadnych dzwięków podłączyłem do stroika też żadnej reakcji. hmm niewiem czy mozna jakos sprawdzic czy to jest problem z kablem czy z gitarą. A nie mam nikogo znajomego który mógły kabel pożyczyć. A to się stało gdy podkręciłem volume na piecyku na maxa czego wczeniej nigdy nie robiłem ;P.

2

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

posłuchaj, też tak miałem. u mnie była to wina kabla. Końcówka rozwalona. Rozkręć tą co nie łączy, zlutuj odpowiednio (chyba da się domyślić jak, jeśli nie to rozkręć tą działającą i podpatrz). Jeśli oczywiście masz ten problem co ja kiedyś.

3

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

nie, kabel jest cały. To raczej jest wina gniazda wyjściowego .. pokręciłem tym kolo gniazda i przez chwilę grało normalnie.

4

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

Złączem od kabla kręciłeś?
Bo jeśli tak to najwyraźniej jego wina. Mogły się druciki w środku poskręcać, wtedy już nic z tym nie zrobisz, będziesz musiał kupić nowy, chyba że chcesz go sobie znacząco skrócić.

5

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

Prawdopodobnie cos sie odlutowal,kumpel mial to samo w basie.Odkrecilismy plytke z tylu gitary,patrzymy a tu kabelek odlutowany smile
Wazne zeby przylutowac w dokladnie to samo miejsce gdzie byl przylutowany.

Vintage V100+Marshall VS100

6

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

Nie ja podkręciłem tylko tą sróbką przy gnieździe bo była poluzowana
Ja się to w ogóle boje rozkręcać... a co dopiero tam cokolwiek lutować..
Myślicie że jak bym do oddał do gwarancji to by uznali ?

7

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

Jak masz gwarancję to raczej tak, ale samemu to zrobisz w kilka minut, a tak będziesz musiał czekać.

8

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

no tak ale jak zrobie to sam to gwarancja bedzie nieważna ;/ .

9

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

Jak masz gwarancję to idź do sklepu. Poczekasz, ale będzie zrobione dobrze. Nie ma to jak dawać komnuś radę w stylu "sam to sobie rozwal, potem wydaj pieniądze, a potem płacz że jesteś ciotą"...

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

10

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

To była jedna z opcji które autor tematu dostał WiedźMatt - zrobi co uważa za słuszne. smile Nie widzę tutaj tekstu który by mówił o tym żeby na złość coś sobie skisił...

11

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

Przeciez jak odkrecisz ta plytke to nic sie nie stanie lol

Vintage V100+Marshall VS100

12

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

...
cholera, znowu robię flejm.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

13

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

Ale ja nie mowie mu ze ma to od razu lutowac,czy cos,tylko zeby po prostu sprawdzil,zeby sam wiedzial co sie dzieje.

Vintage V100+Marshall VS100

14

Odp: Problem z gitarą elektryczną..

e.. zrobilem to juz tydzien temu ale dopiero teraz sobie przypomnialem zeby napisać ;p
odkręciłem płytke a tam rozerwane kabelki.. a to dlatego że kręciłem gniazdem , a wczesniej go nie odkręciłem. Oddałem i uznali do gwarancji jako że gitara jest firmy LTD trza było by ją wysłac do Niemiec bo Polsce straciła dystrybucje . I czekać miesiąc. Na szczęscie sprzedawca mi uratował życie i powiedział że sam do zrobi. Gitarę będe miał pewnie w piątek. ;]