Temat: Zespół Life's Tune

Hej! Chcielibyśmy zaprezentować Wam naszą kompozycję, póki co nagrywane kamerą, więc jakość audio nie powala, ale planujemy niedługo nagrać ten kawałek już profesjonalniej, tj. każdy instrument osobno. Póki co zapraszamy do obejrzenia i przesłuchania naszego kawałka "Elo" :-) :
http://www.youtube.com/watch?v=M3QF-8wCMvU
Zapraszamy też na naszą stronkę:
www.lifestune.com

2

Odp: Zespół Life's Tune

Jak dla mnie bomba smile mialem okazje kiedys pograć w całym skladzie, tj 2 gitary perkusja i bas. Po prostu odlot, wcześniej nawet nie zdawałem sobie sprawy ile z tego można wynieśc radochy i jak świetnie się bawić, nawet grając "hej ho do pracy by się szło" w wersji hard rock big_smile . Po prostu szał smile A wracając do kawałka, to fajnie, szkoda, że bez wokalu. Ale pewnie i na to przyjdzie czas wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

3

Odp: Zespół Life's Tune

Haha dokładnie, wspólne granie ze znajomymi jest świetne :-)

Co do wokalu, mamy już odpowiednią osobę, tylko póki co nie zaczęliśmy jeszcze pisać tekstów. Jak teksty będą i wokal dołączy smile

Nagrałem też niedawno mój mały jamik do tego kawałka Elo - można przesłuchać pod Nasze indywidualne nagrania pod Simon na www.lifestune.com/music , żeby pokazać jaka jest różnica jakości między nagrywaniem z kamery a z kabla smile

4

Odp: Zespół Life's Tune

Nagraliśmy Elo jeszcze raz, tym razem nieco bardziej profesjonalnie - każdy instrument osobno.

Zapraszamy do przesłuchania! Na głównej jest playerek z tym nagraniem: www.lifestune.com smile

5

Odp: Zespół Life's Tune

Wrzuciliśmy na naszą stronkę nagrania z naszego jam session, zapraszamy do obejrzenia! :-)
www.lifestune.com