1

Temat: Podgitarnik - czy ktoś używa?

Witam

Czy ktoś z Was używa podgitarnika.

Ja mam gitarę klasyczną, ale wiem, że i do akustycznej niektórzy używają.
Problem polega na tym, że od kilku tygodni ćwiczę (nawet całkiem uczciwie) naukę gry w/g kursu z tej stronki, ale cały czas nie mogę sobie znaleźć odpowiedniej pozycji do gry.

Czy u Was było tak, że za pierwszym razem przytuliliście gitarę i od razu była to pozycja wymarzona, czy też to trochę trwało?

Zastanawiam się na podgitarnikiem, ale przedtem, przymierzę go w sklepie.

A jakie są Wasze doświadczenia?

2

Odp: Podgitarnik - czy ktoś używa?

Hehe, wstyd sie przyznać ale nawet nie wiedziałem, ze istnieje coś takeigo jak podgitarnik big_smile Ja wziąłem gitarę i odrazu się ładnie zespoliliśmy big_smile lubię mieć prawą nogę troche wyżej jak gram. A ulubiona poza to sobie siedzieć po turecku przy ognisku z gitarką, mi sie gra super, czy to z akustykiem czy z elektrykiem smile

Squier Affinity Stratocaster + Kustom KG 112 FX
http://www.lastfm.pl/user/lucky3311 -  zapraszam!

3

Odp: Podgitarnik - czy ktoś używa?

Popularny to podgitarnik nie jest. Przekonałem się o tym dziś w sklepie w centrum W-wy: podgitarnik? słyszałem, ale my nie mamy - tylko na zamówienie. Chyba jednak spróbuję się przyzwyczaić bo wydatek nie mały od 40 do 100 PLN, a nie zawsze poręcznie go nosić

4

Odp: Podgitarnik - czy ktoś używa?

Ja tam zakładam nogę na nogę i gram.

5

Odp: Podgitarnik - czy ktoś używa?

A ja kupiłam gitarę troszke za dużą do mojego wzrostu i z gra na siedząco troche niewygodnie, mam pufe w kształcie nerki i na niej się usadawiam