481

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Jakie przedmioty zdajecie?

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

482

Odp: Rozmowy niekontrolowane

matme r, fizyke r, niemca r i naturalnie podstawe z polaka big_smile

483

Odp: Rozmowy niekontrolowane

^o jezu yikes

484

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Najłatwiejsze przedmioty. No poza niemieckim.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

485

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Powiedziałbyś to u mnie w klasie o rozszerzonej majcy to by Cię wyśmiali big_smile mamy taką kobitę co w ogole nie umie uczyc (tzn ona myśli, że nas uczy, ale tylko mówi to co jest napisane na tablicy). Powaga. My na prawdę (wbrew pozorom) chcemy coś umieć, ale z nią się nie da. Jak na lekcji rozluźnia się atmosfera (tak delikatnie mówiąc) to kobita wyskakuje z tekstem, ze mamy być cicho bo przestanie tłumaczyć. Reakcja może być tylko jedna - śmiech big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

486

Odp: Rozmowy niekontrolowane

zygmen napisał/a:

fizyke r, niemca r

MASOCHISTA!!! xD

487

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Zgodzę się z niemiecki. Ale fizyka rozszerzona to naprawdę banał.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

488

Odp: Rozmowy niekontrolowane

mpx, niemiecki uwielbiam smile ale rozszerzona fizyka, nie wiem jak to jest, ale samo słowo FIZYKA, no ale skoro wzory masz na tacy, to raczej na logikę

489

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Koleś, mechanika klasyczna jest prosta smile Z

490

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Ja za rok (jak dobrze pójdzie tongue) to pójdę raczej na chemię rozszerzoną niż na fizykę. Mniej materiału i rodzicielka uczyła chemii, więc trochę wiedzy odziedziczyłem xD
BTW gdybym poszedł do liceum, a nie technikum to już w tym roku czekała by na mnie ta cała kołomyja tongue

491

Odp: Rozmowy niekontrolowane

No ja jestem niby w mat-fizie, ale IMHO próbna matura nie była taka prosta dla podstawy. Ja w ostatnim coś popieprzyłem i mi źle wyszło, ale poza tym to w porządku.

Maturę zdaję z matmy, fizyki i angielskiego na r. Chciałem niemiecki, ale sobie odpuściłem.
Fizyka r nie jest trudna, mpx dobrze gada ;p
Ja mało się ucząc i będąc średnio kumatym powtórzyłem sobie przed ostatnimi dwoma sprawdzianami z dwóch lat programu liceum ze dwa-trzy dni wcześniej materiał- i miałem za każdym razem najlepsze oceny w klasie.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

492

Odp: Rozmowy niekontrolowane

A na jakieś studia to ktoś idzie?

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

493

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Szkola oficerska w Hamburgu

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

494

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Czyżby legia cudzoziemska? big_smile Czy masz obywatelstwo niemiecke? smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

495

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Ja najprawdopodobniej Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, od biedy Politechnika.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

496

Odp: Rozmowy niekontrolowane

E, co tak zamulacie?

497

Odp: Rozmowy niekontrolowane

uczymy się

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

498

Odp: Rozmowy niekontrolowane

A idzie ktoś na Polibude Łódzką?

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

499 (edytowany przez Krester 2010-11-13 12:42:36)

Odp: Rozmowy niekontrolowane

grzesiek2805 napisał/a:

Czyżby legia cudzoziemska? big_smile Czy masz obywatelstwo niemiecke? smile

Mam obywatelstwo niemieckie, od 3 lat marze o byiu oficerem w bundeswehrze

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

500

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Sami matematycy, fizycy, politechnicy, zaczynam sie was bać...

"Va'esse deireádh eap eigean..."

501

Odp: Rozmowy niekontrolowane

ja za to poszedłem do technikum elektronicznego xd HA big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

502

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Żeby zrobić sobie wzmacniacz? big_smile

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

503

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Całe szczęście że nie potrzebowałem wzmaka, jeszcze bym też skończył na polibudzie...

"Va'esse deireádh eap eigean..."

504

Odp: Rozmowy niekontrolowane

mpx napisał/a:

A idzie ktoś na Polibude Łódzką?

Jak dobrze pójdzie i nadal mi się będzie chciało to ja spróbuję, ale jeszcze nie teraz, bo obecnie jestem w 3 klasie technikum.

505

Odp: Rozmowy niekontrolowane

mpx napisał/a:

Żeby zrobić sobie wzmacniacz? big_smile

między innymi xd na pewno nie ze względu na dziewczyny big_smile (16 na całą szkolę)

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

506

Odp: Rozmowy niekontrolowane

ja mam jedną w klasie big_smile tyle, że ja juz konczę wink

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

507

Odp: Rozmowy niekontrolowane

lis1994 napisał/a:
mpx napisał/a:

Żeby zrobić sobie wzmacniacz? big_smile

między innymi xd na pewno nie ze względu na dziewczyny big_smile (16 na całą szkolę)

U nas 4 na całym roku :d No ale wiadomo kierunek informatyka, wydział Elektryczny big_smile

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

508

Odp: Rozmowy niekontrolowane

u nas jest jedna dziewczyna na elektronice i 6 na informatyce xd z pierwszych klas oczywiście big_smile A podobno w czwartych klasach, co skończyły szkołę w tym toku nie było żadnej dziewczyny big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

509

Odp: Rozmowy niekontrolowane

grzesiek2805 napisał/a:

ja mam jedną w klasie big_smile tyle, że ja juz konczę wink

O-M-G. Lepiej już żeby nie było żadnej :]

510

Odp: Rozmowy niekontrolowane

U mnie w technikum elektronicznym w klasie informatycznej są 3 dziewczyny. Chyba tylko to jeszcze jako tako trzyma nas przy normalności ;p

511

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Kiepsko sobie podobieraliście kierunki edukacji panowie, u mnie w liceum były 22 dziewczyny na 30 osób, na studiach ponad 2/3 to płeć piękniejsza big_smile

"Va'esse deireádh eap eigean..."

512

Odp: Rozmowy niekontrolowane

oh, what a beautiful day! big_smile

513

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Par napisał/a:

Kiepsko sobie podobieraliście kierunki edukacji panowie

Eee... tam kiepsko. Każdy robi to co lubi... lub to co najmniej nie lubi ;p

514

Odp: Rozmowy niekontrolowane

No ja mam na ten przykład 29 dziewczyn w klasie w liceum wink

Squier Affinity Stratocaster + Kustom KG 112 FX
http://www.lastfm.pl/user/lucky3311 -  zapraszam!

515

Odp: Rozmowy niekontrolowane

na ilu chłopa, że tak powiem? big_smile siostra miała w licealnej klasie na prawie 30 dziewczyn jednego chlopaka tongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

516

Odp: Rozmowy niekontrolowane

fajnie miał chłopak xD a może nie ?

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

517

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Lis nie wnikaj, bo wsiąkniesz xD

518

Odp: Rozmowy niekontrolowane

grzesiek2805 napisał/a:

na ilu chłopa, że tak powiem? big_smile

Na trzech chłopa wink Czasami by się chłopa przydało trochę więcej, ale i tak dajemy radę big_smile

Squier Affinity Stratocaster + Kustom KG 112 FX
http://www.lastfm.pl/user/lucky3311 -  zapraszam!

519

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Chce ktoś zdjęcie wikinga w sandałach (bez skarpetek) na Wawelu? hmm

520

Odp: Rozmowy niekontrolowane

Techno wikinga? big_smile

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!