1

Temat: Melodia uniwersalna

Darek w lekcji na temat bicia napisał/a:

nie ma jednego uniwersalnego bicia, które możesz wykorzystać najczęściej i będzie pasowało do większości utworów

Nie ma? Jak to nie ma smile JEST!!! big_smile
Zresztą, zobaczcie sami:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=nfNpL2p0xm8[/video]

Niezłe, co?

2

Odp: Melodia uniwersalna

Cezikowi mowie nie.

Epiphone Les Paul Standard Plus + Marshall AFD DIY ;] (full lampa) + Dunlop GCB-95

3

Odp: Melodia uniwersalna

Dlaczego ? Spoko kolo...

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

4

Odp: Melodia uniwersalna

czy ja wiem. całą robotę odwala wokal smile Czy te wszystkie piosenki były w tej samej gamie?

"...to nie sztuka zabić kruka tylko gołym tyłkiem jeża."
Schecter Omen Extreme Floyd Rose
Line 6 Spider IV 75

5

Odp: Melodia uniwersalna

Ciekawe, trzeba opatentować big_smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

6

Odp: Melodia uniwersalna

Nie podniecajcie się zbytnio, dostosował tonacje. Tak przynajmniej mi się wydaje: to niemożliwe, żeby te wszystkie piosenki były dokładnie takie same hmm

Ibanez S320
Line 6 Spider IV 15

7

Odp: Melodia uniwersalna

koleś tam śpiewa Akon'a i Linkin Park i śpiewa to inaczej niż w oryginale to nie jest takie hop siup ;] trzeba dopasować tekst, tonacje etc. do tych akordów ale nie jest to chyba trudne big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

8 (edytowany przez Nemoris 2010-01-29 23:59:26)

Odp: Melodia uniwersalna

Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego,odkąd pokazal ze umie gadac od tylu ludzie zaczeli myslec ze cokolwiek on zrobi jest niesamowite i niezwykle.Ponadto skonczyl szkole muzyczna....dopasowanie kilku akordow nie jest takie hardkorowe.

Vintage V100+Marshall VS100

9

Odp: Melodia uniwersalna

mozna grac w tej samej tonacji nie martwcie sie na ognisku nikt nie ma sluchu takiego...

10

Odp: Melodia uniwersalna

Wiadomo, że nie jest to zbyt profesjonalne, ale brzmi nieźle. Wręcz idealne dla mało wymagającej widowni. Cezik miał fajny pomysł.

11

Odp: Melodia uniwersalna

Pomysł jest stary jak świat i korzysta z tego co wiem z prostych zasad harmonii w muzyce.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

12

Odp: Melodia uniwersalna

Dobry jest big_smile Coś jak Boyce Avenue xD

13 (edytowany przez grzesiek2805 2010-03-03 09:45:29)

Odp: Melodia uniwersalna

dobry jest co checie, ten filmik juz też widziałem. A Boys Avenue też są spoko tongue spoko covery mają smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

14

Odp: Melodia uniwersalna

To wcale nie jest dobre?
Wpiszcie sobie na YT "4 chords" i zobaczycie mnóstwo filmików w tym stylu.

"Tore out my heart, handed to me on a silver platter"
Avenged Sevenfold !!!

15

Odp: Melodia uniwersalna

Dokładnie, nie ma się czym zachywcać, szczególnie pod kątem gry na gitarze, kaszka z mlekiem.
Ale należy mu się pochwała - za pomysł, i zazdroszcze mu głosu bo ja takiego nie mam, więc żeby zachywcić publike zostaje mi moje wiosło. Tylko ja i moje 6 strun, żadnego szmeru więcej (:

PS. Wybaczcie mi tą przerwę, ale już jestem znów z powrotem.

"Nie ma nic piękniejszego niż gitara."
                           Fryderyk Chopin
no chyba, że to dwie gitary...