41

Odp: lis1994

Fajniusio zagrane big_smile 5 na YT masz ode mnie xD A co do bicia wystarczy posłuchać parę razy piosenkę i zaraz się ma !

Muzyka wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.

42

Odp: lis1994

z biciem u mnie niema problemu w żadnej piosence ;] Dzięki za piąteczkę big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

43

Odp: lis1994

Co do bicia, to chodziło mi o to ze było ok, bo nie gubiłeś rytmu itp. ja też nie mam z tym zadnych problemów i własnie to jest ten plus bo nie pytasz sie nikogo żeby Ci wytłumaczył "bicie to tej piosenki"... tongue

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

44

Odp: lis1994

z tym że nie gubiłem rytmu to się nie zgodzę bo były według mnie minimalne potknięcia ;]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

45

Odp: lis1994

nie ma to jak samokrytyka tongue tak chciałem posłodzić na zachętę a tu... heh smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

46

Odp: lis1994

DOBRA!!! moja kolej "W Strugach Deszczu" big_smile wciąż z błędami ale co tam ;]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=GKghZdGL3z4[/video]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

47

Odp: lis1994

Zapodajcie taby

Angus Young The Best

48

Odp: lis1994

http://www.plikos.pl/yyb/w_strugach_des … 4.gp5.html moje opracowanie nienajlepsze ale jest XD

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

49

Odp: lis1994

ludzie komentujcie bo nie wiem jak mi poszło big_smile xd

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

50

Odp: lis1994

sekunda 0:26 tam jest troszke inaczej, chyba ze to tylko z niewyćwiczenia źle zagrałes, lub dołożyłęs swoja interpretacje.

51

Odp: lis1994

tam akurat się pomyliłem ^^'

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

52

Odp: lis1994

Coś nowego ;D

[video]http://www.youtube.com/watch?v=a3DsmRUFAzI[/video]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

53 (edytowany przez karol1998 2010-01-27 20:09:35)

Odp: lis1994

Fajnie wink

ESP LTD EC-50             Roland Micro Cube
GG:18350838         Mój kanał Youtube
Regulamin dobrego ucznia - gdy szkoła się pali gaś ją benzyną

54

Odp: lis1994

Sam układales taby to "W strugach deszczu"? Jeśli masz namiary na kompletne, to podaj mi link. Bede wdzieczny...
Aha, całkiem niezle grasz smile

55 (edytowany przez lis1994 2010-01-28 17:08:04)

Odp: lis1994

sam układałem tongue jakby co rozpisałem je tak mniej więcej w gp tutaj

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

56

Odp: lis1994

czas na trochę Dżemu ^^

[video]http://www.youtube.com/watch?v=xPciac3pZ2c[/video]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

57

Odp: lis1994

No fajnie to wszystko brzmi, tylko... mam wrażenie że lepiej słychać oryginał w tle niż twoją gitarę.

"Va'esse deireádh eap eigean..."

58

Odp: lis1994

heh może faktycznie trochę za głośno puściłem oryginał .. ^^'

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

59

Odp: lis1994

No właśnie mnie sie też tak wydawało heh big_smile Ale fajnie zagrane widać ze robisz postępy smile

60

Odp: lis1994

No i to jest to: ... DŻEM!! smile Brawooo:)

61

Odp: lis1994

dzięki ;] gdyby nie pewien czyjś rysunek to bym tego pewnie nie nagrał big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

62

Odp: lis1994

bardzo fajnie ;D
W życiu piękne są tylko chwilę ...:D

Ja  chyba gram to inaczej, z tego co pamiętam to pierwsze dwa akordy G i e biciem standardowym, a tu jest chyba trochę inaczej niż ja...i chyba lepiej big_smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

63

Odp: lis1994

SKŁADANKA !! big_smile ^^ około 20 utworów w dwóch filmikach oczywiście nie w całości big_smile Filmiki mają na celu ogólne pokazanie moich umiejętności na gitarze ^^

[video]http://www.youtube.com/watch?v=PAk4trWmgZA[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=y3APc4ftEXI[/video]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

64 (edytowany przez lis1994 2010-02-22 13:16:42)

Odp: lis1994

nikt nie oceni/skomentuje ? xd

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

65

Odp: lis1994

0:30 około fail... naucz się używać kostki, i patrz na lewą rękę. i nie mówię tego złośliwie, dobra rada. Te takie przejechanie po flażoletach po różnych utworach są okej, ale tylko w tonacji e-moll.

66

Odp: lis1994

nie rozumiem o co dokładnie chodzi z tą kostką xd

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

67

Odp: lis1994

o to, że nie patrzysz gdzie uderzasz. musisz to wiedzieć (czuć)

68

Odp: lis1994

zgadzam sie z tą kostką, patrząc na twoje wykonania sztywno palce trzymiesz. no i nie wiem jak zamierasz jakieś szybsze piosenki bez kostki zagrać Oo (wyobraziłem sobie ciebie grającego "the troopera")
ja robie tak, że ucze sie palcami a potem ciągne kostką do perfecta.

69 (edytowany przez Nemoris 2010-02-22 20:43:47)

Odp: lis1994

"jakieś szybsze piosenki bez kostki zagrać Oo "

Eeee,raczej w tym co gra nie potrzeba mu szybko wywijac palcami.

Co do samej gry to troche błędow bylo,no i sztywno kostke trzymasz ;p

Vintage V100+Marshall VS100

70

Odp: lis1994

megamarcin napisał/a:

zgadzam sie z tą kostką, patrząc na twoje wykonania sztywno palce trzymiesz. no i nie wiem jak zamierasz jakieś szybsze piosenki bez kostki zagrać Oo (wyobraziłem sobie ciebie grającego "the troopera")
ja robie tak, że ucze sie palcami a potem ciągne kostką do perfecta.

To chu*owo robisz.

Rouge: Bez przekleństw na forum proszę. A jeśli już musisz to używaj gwiazdek. Jakaś kultura musi być!

71

Odp: lis1994

w tamtym failu nie uderzyłem źle tylko przycisnąłem złą strunę ^^' trafiłem w dobre struny a ręka może wyglądać sztywno bo zazwyczaj trzymam małego palca na pudle tongue

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

72

Odp: lis1994

IMHO Fajne składanki, ja tez takie coś nagram, tylko za jakiś miesiąc, dwa, jak sie trochę podszkole big_smile

ESP LTD EC-50             Roland Micro Cube
GG:18350838         Mój kanał Youtube
Regulamin dobrego ucznia - gdy szkoła się pali gaś ją benzyną

73

Odp: lis1994

lis1994 napisał/a:

w tamtym failu nie uderzyłem źle tylko przycisnąłem złą strunę ^^' trafiłem w dobre struny a ręka może wyglądać sztywno bo zazwyczaj trzymam małego palca na pudle tongue

O to chodzi. Źle przycisnąłeś złą strunę, bo patrzysz na prawą rękę (jeśli jesteś praworeczny) zamiast na lewą. Porób takie ćwiczenia.

E|00 A|00 D|00 G|00 H|00 e|00 naprzemiennie kostkujac i tak kostkujac tez naprzemiennie ale po tych strunach E E E A E D E G E H E e e e e H e G e D e A e E E E E A itd...

74

Odp: lis1994

nie do końca rozumiem to ćwiczenie z takiego zapisu ale dzięki big_smile jakoś to zorkmimam xD

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

75

Odp: lis1994

patrz, najpierw kostkujesz naprzemiennie wszystkie struny poczynając od najgrubszej (czyli 2 razy kazda struna) a 2 cwiczenie to tak walisz struny po kolei (jedna z dolu druga z gory) E, potem A, potem E, potem D, potem E, potem G, itak dalej az do E, e(cienka) potem e, H, e, G e, D itd. az wyczujesz odleglosci. Rozumiesz czy rozpisac? wink

76

Odp: lis1994

http://pokazywarka.pl/hsqcqr/ masz tutaj taby

77

Odp: lis1994

ok dzięki wielkie big_smile jutro od razu zabieram się za to ;] (dzisiaj już nie bo wszyscy śpią xD)

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

78

Odp: lis1994

[video]http://www.youtube.com/watch?v=NclnlGA5768[/video]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

79

Odp: lis1994

super wez daj strone skad masz taby

80

Odp: lis1994

z tego filmiku to mam ^^ [video]http://www.youtube.com/watch?v=e0NiNvYf … re=channel[/video]
a tu masz taby na GP: http://www.mysongbook.com/tab-tab_list- … =11242.htm

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD